Kalp Yarası 16. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 16. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yıldız Hülya Bilban
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
18 Ekim Pazartesi
Oyuncular
Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper

Bu fragman 2.709 kez izlendi.

Kalp Yarası Konusu

Kalp Yarası; Süreç Film imzalı Atv'de yayınlanan aşk-dram türündeki televizyon dizisidir.

Dizinin senaryosu ünlü yazar Tomris Giritlioğlu'nun hayat hikayesini konu almaktadır.

KALP YARASI OYUNCU KADROSU

Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosunda genç isimlerle usta isimleri buluşturan Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosunda Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper gibi başarılı isimler yer alıyor.

KALP YARASI KONUSU

Antakya'nın iki köklü ailesinin intikam hikayesini konu alıyor. Sancakzade ailesinin küçük oğlu Ferit Sancakzede (Gökhan Alkan), annesinin isteklerini hayatının merkezine koymuş, onun tüm kararlarına saygı duymuş ve kendi hayallerini ötelemiştir. Sancakzade Holding'in CEO'su olan Ferit, annesinin isteği üzerine çocukluğu birlikte geçen Hande ile evlilik için gün saymaktadır.

Düğüne sayılı günler kala Ferit, Hande'nin kendisini en yakın arkadaşı bildiği Yaman ile aldattığını öğrenir. Yaşadıklarından sonra Hatay'dan uzaklamak isteyen Ferit İstanbul'a gider. İstanbul'da yolu Ayşe (Yağmur Tanrısevsin) ile kesişir. Ayşe ile hayatı tamamen değişen Ferit gerçek aşkı bulacaktır.

KALP YARASI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kalp Yarası dizisinde kullanılan sahnelerin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizi zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası olan Hatay'ın Antakya ilçesinde çekiliyor.


Kalp Yarası 16. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kalp Yarası 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Ekim 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sema Ali Erol, Mahir Erol ,Özgül Türküler Akad tarafından kaleme alınan, Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kalp Yarası dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kalp Yarası Oyuncuları

Mahir Günşiray
Mahir Günşiray
Şenay Gürler
Şenay Gürler
Rıza Akın
Rıza Akın
Nail Kırmızıgül
Nail Kırmızıgül
Burçin Abdullah
Burçin Abdullah
Gökhan Alkan
Gökhan Alkan
Yağmur Tanrısevsin
Yağmur Tanrısevsin
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Seversin 19. Bölüm Seversin 19. Bölüm
239 kez izlendi.
Aldatmak 3. Bölüm Aldatmak 3. Bölüm
410 kez izlendi.
Camdaki Kız 51. Bölüm Camdaki Kız 51. Bölüm
340 kez izlendi.
Mahkum 28. Bölüm Mahkum 28. Bölüm
210 kez izlendi.
Arka Sokaklar 633. Bölüm Arka Sokaklar 633. Bölüm
232 kez izlendi.
Aldatmak 2. Bölüm Aldatmak 2. Bölüm
352 kez izlendi.
Yasak Elma 149. Bölüm Yasak Elma 149. Bölüm
543 kez izlendi.
O Kız 3. Bölüm O Kız 3. Bölüm
745 kez izlendi.