Kalp Ağrısı Fragmanı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Ağrısı, iki kız ve bir erkeğin aşk hikayesini anlatmaktadır. Senaryosunda Z. Nilüfer Özçelik, Sevgi Yılmaz, Redife Zerener ve Eren Azak'ın yer aldığı Kalp Ağrısı dizisinin yapımcılığında Yalçın Şen yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Kumral Paker oturmaktadır. İlk olarak 2010 yılında ekranlara gelmeye başlayan Kalp Ağrısı dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. Proje, Halide Edip Adıvar'ın eseri Kalp Ağrısı romanından esinlenerek ekranlara getirilmiştir. Kalp Ağrısı, dram ve romantik türünde olan bir dizidir. Toplamda 14 yeni bölümden oluşan kalp Ağrısı, istediği başarıyı yakalayamayınca ekranlara veda etme kararı almıştır. Başrollerinde Beste Bereket ve Sarp Levendoğlu'nun yer aldığı Atv kanalının dizisi Kalp Ağrısı oyuncu kadrosunda, Selma Ergeç, Polat Bilgin, Arzu Yanardağ, Köksal Engür, Şebnem Gürsoy, Tuğrul Tülek, Kerem Coralıgil, Almila Uluer ve Ushan Çakır gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Azize ve Zeyno... Azize, Hasan'ı tüm tanıdıkları ile tanıştırmak için bir parti düzenler. Ancak partiye geç kalan Hasan, Azize'nin morelini bozmuştur. Zeyno ise, Saffet'in partiye katılmaması nedeniyle yapayalnız kalır. Ardından tüm misafirler eğlenmelerine devam ederken Zeyno ile Azize birlikte oturmaktadırlar. Hasan'ın gelmesi ile sıkıcı ortam birden gerilecektir. Çünkü birbirlerini ilk defa gören Zeyno ve Hasan çoktan iletişim kurmaya başlamış ve ufak ufak elektiriklenmeler yaşanmıştı. Bunun farkına varan Azize, duruma engel olmak istese de başaramayacaktır. Zeyno arkadaşının sevdiği çocuk Hasan'a aşık olacak, Azize ise, Zeyno'nun aşkını çoktan farketmiş ve engel olmaya çalışacaktır.

Kalp Ağrısı dizisi karakterleri

Zeyno (Beste Bereket); Aslında aşk ile arasında uçurumlar olduğunu düşünene Zeyno arkadaşı Azize'nin sevdiği adama aşık olacaktır. İçten içe aşkını kalbine gömmeye çalışan Azize, tüm duygularını içinde yaşamaya çalışacaktır.

Azize (Selma Ergeç); Çocuk yaştan beri aşık olduğu Hasan'ı kaybetmek istememektedir. İlk andan itibaren Zeyno'nun Hasan'a karşı olan ilgisini farketmiştir. 

Hasan (Sarp Levendoğlu); Uzun yol kaptanıdır. Azize'nin çocukluktan bu yana sevdiği adamdır.

Saffet (Polat Bilgin); Zeyno'nun doktor nişanlısı. Zeyno ile saygıya dayalı bir ilişkisi vardır.

Kalp Ağrısı Oyuncuları

Kalp Ağrısı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kumral Pakel, Hülya Bilban
Yapım
2010 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Kalp Ağrısı Son Bölüm Fragmanı

1