Kalk Gidelim 109. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 109. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hatice Memiş, Özgür Pak, Erkan Nurhan
Yapım
2017 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Temmuz Cumartesi
Oyuncular
Erkan Sever, Emin Gürsoy, Beyazıt Gülercan, Kerem Kupacı, Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Fusun Kostak, Yıldız Kültür

Bu fragman 1.906 kez izlendi.

Kalk Gidelim Konusu

Ailesinin tüm çabalarına rağmen İstanbullu sosyetik bir bayanla evlenen Mustafa Ali, kısa sürede zengin olmuştur. Fabrika sahibi olan Mustafa Al, tüm bu yoğumlukların ardından bir türlü fırsat bulupta ailesinin yanına gidememiştir. Buna karşılık ailesi ise oğulları Mustafa Ali'nin ne akdar hayırsız bir evlat olduğunu düşünürler. Geçen zaman içinde ise, Mustafa Ali hızını alamayarak şirketini bir anda büyütmek istemiş ancak başarılı olamayarak iflas bayrağını kaldırmak zorunda kalmıştır. Ancak bunu karısı ve oğluna söylemek hiç kolay olmayacaktır. Tatil bahanesiyle ailesinin yanına yerleşmeye karar veren Mustafa Ali'nin, bu durumu ailesine nasıl açıklayacağına dair hiçbir fikri yoktur. Tabi karısı Nurcan ve oğlu Canberk'te İstanbul'da ki lüks hayatlarını bırakıp bundan sonra köyde yaşayacaklarını öğrendiklerinde verecekleri tepkiyi tahmin edebiliyoruz. Peki Mustafa Ali'nin bu durumunu ailesi nasıl karşılayacak? Tam bir aile dizisi olan Kalk Gidelim, bol komedi içeren sahneleriyle sizlerle...

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim'de, Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Onur Seyit Yaran, Fusun Kostak, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Andrey Stan, Alican Okumuş ve Can Kıran gibi başarılı isimler yer almakta.

Kalk Gidelim dizisi her hafta Cumartesi günü saat 20:00'da Trt 1 ekranlarında!

Kalk Gidelim dizisi karakterleri

Canberk Dal (Onur Seyit Yaran); Mustafa Ali'nin oğlu Canberk, 20 yaşında bir gençtir. Biraz zeki, biraz sorumsuz bir kişiliğe sahiptir.

Seyfettin Dal (Ufuk Özkan); Sevda'nın kocası Seyfettin, Dal ailesinin en büyük oğludur. 

Mustafa Ali Dal (Erkan Sever); İstanbul'da zenginliğin sefasını sürerken iflas ederek ailesinin yanına dönmek zorunda kalan Mustafa Ali, Dal ailesinin oğullarından birisidir.

Halil Kalkar (Kerem Kupacı); Nuriye'nin kocası Halil, Dal ailesinin damadıdır.

Mehtap Bayri (Sevda Dal); Evin en büyük gelini olan Mehtap, Seyfettin'in karısıdır.

Nurcan Dal (Ayça Varlıer); Mustafa Ali'nin İstanbullu sosyete eşidir. Canberk ve Duru adında iki çocuğu vardır.

Nuriye Dal Kalkar (Fusun Kostak); Halil'in karısı Nuriye, Mümine babaannenin müştemilatında yaşamaktadır.

Mümine Dal (Yıldız Kültür); Oldukça sivri dilli bir kişiliğe sahip olan Mümine babaanne, etrafında herkesi bezdirmektedir.

Meryem Kütük (Aslı Omağ); Hacı Hüseyin ailesi ile birlikte çalışan Meryem, kasabanın Hanım ağası olarak tanınmaktadır.

Hacı Hüseyin Dal (Beyazıt Gülercan); Dal ailesinin babası Hacı Hüseyin, oğulları ile gurur duyar. Tabi Mustafa Ali dışında. Hacı Hüseyin, Mustafa Alin'nin köye dönmesiyle ona iyi bir ders vermeye kararlıdır.

Hatice Dal (Nalan Okçuoğlu); Dal ailesinin annesi Hatice, sert mizahının yanı sıra oldukça merhametli bir yüreği vardır. Mustafa Ali'nin gitmesiyle hep bir burukluk yaşamıştır.


Kalk Gidelim 109. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kalk Gidelim 109. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Temmuz 2020, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma, tarafından kaleme alınan, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Beyazıt Gülercan, Kerem Kupacı, Ufuk Özkan ,Ayça Varlıer,Mehtap Bayri,Fusun Kostak,Yıldız Kültür gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kalk Gidelim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kalk Gidelim Oyuncuları

Ufuk Özkan
Ufuk Özkan
Yıldız Kültür
Yıldız Kültür
Kerem Kupacı
Kerem Kupacı
Ayça Varlıer
Ayça Varlıer
Erkan Sever
Erkan Sever
Mehtap Bayri
Mehtap Bayri
Emin Gürsoy
Emin Gürsoy
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Aşkın Tarifi9. Bölüm
 
734 kez izlendi.
Kalp Yarası 6. Bölüm Kalp Yarası6. Bölüm
 
1.598 kez izlendi.
Baş Belası 8. Bölüm Baş Belası8. Bölüm
 
526 kez izlendi.
Kazara Aşk 6. Bölüm Kazara Aşk6. Bölüm
 
1.041 kez izlendi.
Cam Tavanlar 8. Bölüm Cam Tavanlar8. Bölüm
 
845 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 7. Bölüm Aşk Mantık İntikam7. Bölüm
 
1.435 kez izlendi.
Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
2.288 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
1.491 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
1.299 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Aşk Mantık İntikam6. Bölüm
 
1.518 kez izlendi.