Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 0 Puan fragmana 0 oy verildi
Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Aysun Akyüz
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
07 Ocak Cumartesi
Oyuncular
Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Nazlı Pınar Kaya, Güzin Usta, Hakan Vanlı, Batuhan Ekşi, Devin Özgür Çınar, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Hazal Adıyaman, Zeynep Akdemir

Bu fragman 18.237 kez izlendi.

Kalbimdeki Deniz Konusu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz,her hafta yepyeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Kutsi ve Özge Özberk'in bulunduğu Kalbimdeki Deniz dizisi ilk olarak 2016 Eylül ayında yayın hayatına girdi.

Deniz'in, kocasının onu terketesiyle zorlaşan acı hikayesini anlatmaktadır. İki çocuk annesi Deniz, babasıyla birlikte hayata tutunmaya çalışırken, Deniz'in karşısına Mirat çıkar. Zor günlerin üstesinden gelmeye çalışırkan Deniz'in karşısına çıkan Mirat, onun için büyük umutlar getirecektir. Ancak Mirat, Deniz'in yaşamında meydana gelen tüm kötülüklere engel olamayacaktır. 

Kalbimdeki Deniz dizisinde başrollerin yanı sıra, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Sebahat Kumaş, Batuhan Ekşi, Faruk Üstün, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta ve Güzin Usta gibi isimlerde yer almaktadır. Kalbimdeki Deniz, her hafta Cumartesi akşamalrı saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında!

Kalbimdeki Deniz dizisi Karakterleri

Deniz Öztuna (Özge Özberk); Kendini çocuklarına adayan Deniz, aşırı iyi niyetli olduğu için eşinin planını farketmez. Herşeye rağmen kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Deniz'in hiç beklemediği anda karşısına çıkan Mirat ise, onun için son umut olacaktır.

Mirat Yavuz (Kutsi); Büyük tesadüf ile tanıştığı Deniz'le, aşk dolu bir yaşama adım atan Mirat oldukça dürüst ve ılımlı bir kişiliğe sahiptir. Deniz'in hayatına bir umut ışığı gibi giren Mirat, Deniz'e karşı büyük ilgi duyar.

Fikriye Yılmaz (Yeşim Ceren Bozoğlu); Mirat'a karşı tek taraflı sevgi besleyen Fikriye, biraz dedikoducu ve temizlik işlerine gittiği ev sahiplerine karşı kin güden bir kadıın.

Alihan Öztuna (Hakan Eratik); Karısı Deniz! ve çocuklaını bi kadın için tekeden baba. 


Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm FragmanıÖzeti :

Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm Fragmanında, Deniz sancılarının gelmesi üzerine hastaneye gider. Hastane kapısında bıçaklandığı zannedilirken aslında düşük yaşamaktadır. Bebeğininn kaybeden Deniz gözlerinin açtığında karşısında yine Miratı görür. Bebeği ilk öğrendiğinde de, bebeğinin kaybettiğinde de yanında yine Mirat vardır. Bebeğini düşürmesi sebebi olan Hülya ve Filriye olduğu ortaya çıkacak mıdır?

Kalbimdeki Deniz Oyuncuları

Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu
Özge Özberk
Özge Özberk
Hakan Vanlı
Hakan Vanlı
Güzin Usta
Güzin Usta
Devin Özgür Çınar
Devin Özgür Çınar
Kutsi
Kutsi
Hakan Eratik
Hakan Eratik
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Jet Sosyete 1. Bölüm Fragmanı izle Jet Sosyete1. Bölüm puan 0
16 kez izlendi.
Kızlarım İçin 9. Bölüm Fragmanı izle Kızlarım İçin9. Bölüm puan 0
225 kez izlendi.
Yalaza 19. Bölüm Fragmanı izle Yalaza19. Bölüm puan 0
154 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 19. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201719. Bölüm puan 0
918 kez izlendi.
Çukur 14. Bölüm Fragmanı izle Çukur14. Bölüm puan 3
5.701 kez izlendi.
Söz 31. Bölüm Fragmanı izle Söz31. Bölüm puan 5
3.267 kez izlendi.
İstanbullu Gelin 34. Bölüm Fragmanı izle İstanbullu Gelin34. Bölüm puan 5
7.536 kez izlendi.
Kırgın Çiçekler 107. Bölüm Fragmanı izle Kırgın Çiçekler107. Bölüm puan 3
1.631 kez izlendi.
Bahtiyar Ölmez 11. Bölüm Fragmanı izle Bahtiyar Ölmez11. Bölüm puan 5
1.065 kez izlendi.