Kalbim Yangın Yeri Fragmanı

Konusunda aşk işleyen Kalbim Yangın Yeri dizisi, FOX TV ekranlarında sizlerle...

Kalbim Yangın Yeri Konusu

Uzun zaman önce geçmişini ve baba evini terk eden Leyla, kız kardeşi Sevda'nın düğünü için baba evine geri döner. Kısa zaman içinde gerçekleşecek Sevda'nın düğün töreninden sonra Leyla babasının evini temelli terkedecek ve Mehmet adında, hayatının erkeğiyle yeni bir hayat kuracaktır. Tam her şey düşündüğü gibi giden Leyla'nın, bir anda geçmişi önüne çıkar ve peşini bırakmaz. Leyla'nın geçmişinden olan eski sevgilisi Volkan, kız kardeşi Sevda ile evlenmektedir. Sevda için büyük fedakarlık yapan Leyla, geçmişi yüzünden ortada kalır. Her ne kadar Sevda, Volkan'a aşık olsa da, Volkan'ın gönlü hala Leyla'dadır. Önünde ki geçmişi "geçmiş, geçmişte kalacak" sözü ile reddeden Leyla, her ne kadar böyle düşünse de bir parçası hala Volkan'ı unutamamıştır. Volkan ve Sevda'nın süpheli haraketleri yüzünden morali düşen Sevda,  bu yaşanan hiç bir olayın farkında değildir. Sorunlar yaratan Leyla'nın "fedakarlık yaptım" adında geçmişi,  hiç bir sorunu çözmemiş, kardeşi ve kendisini bir çıkmaza sürüklemiştir...

Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları

Hande Soral (Leyla)

Kardeş için fedakarlık yaptığını düşünen Leyla, Volkan'ı terk edip, Sevda ile evlenmesini sağlamıştır. Kendini "geçmiş, geçmişte kalmıştır" sloganı ile tatmin eden Leyla, Mehmet ile bir hayat kurmak ister.

Ece Çeşmioğlu (Sevda)

Evliliği gözünde büyüten Sevda, Volkan'a deliler gibi aşıktır. Kendisi için, Leyla'nın yaptığı fedakarlıktan habersizdir.

Oğuz Peçe (Mehmet)

Aşçı şefliği yapan Mehmet, Leyla'nın yeni sevgilisidir. Tam evlenilecek  adam olan Mehmet, Leyla'ya evlenme teklifi eder.

Kaan Yıldırım (Volkan)

Leyla'nın peşini bırakmayan geçmişi olan Volkan, Sevda ile evlenmektedir. Her ne kadar Sevda ile evlense de gönlü hala Leyla'dadır.

Yosi Mizrahi (Kenan)

Spor yapmasını seven Kenan, babasını erken yaşta kaybetmiştir. Hayatı akışına bırakıp, annesinin yanında yaşamıştır.

Turgay Kantürk (Şahin)

Sert bir karaktere sahip olan Şahin, intikamın soğuk yenen bir yemek olduğuna inanmaktadır.

Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları

Kalbim Yangın Yeri . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Eylem Koza
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Kalbim Yangın Yeri Son Bölüm Fragmanı

1