Kalbim Seni Seçti Fragmanı

2011 yılında yapılan Kalbim Seni Seçti dizisi Süreç film tarafından yapılmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Gürtop bululnurken, senaryo kaleminde ise Gül Abus Semerci bulununuyor. Dizi 2 sezon 24 bölüm devam etmiştir. 

Dizinin başrollerinde, Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Gürbey ileri, Ozan Osmanpaşaoğlu gibi oyuncular rol almakta. 

KALBİM SENİ SEÇTİ KONUSU

Handan bir evin bir kızıdır. Ailesinin üzerine düştüğü ve el bebek gül bebek büyüyttüğü biricik kızlarıdır. 20 sene önce gitaristlik yapan ve Taşra'lı genç, yakışıklı Ömer'e aşık olur. Duygularının karşılıklı olduğunu öğrendiklerinde  evlenme kararı alırlar. Bu evlilikten güzeller güzelli, pamuk oğulları Emre dünyaya gelir. 

Bir gün Handan ve Ömer çifti mutlu mesut yaşarken Emre kaybolur. Bu kayboluş ikilinin aralarındaki tüm bağları kopartır. Ailelerininde desteği ile ayrılırlar. Handan Ömer'e öyle kızmıştır ki ayrılırken hamile olduğunu Ömer'e asla söylemez. Ömer de oğlu Emre'yi bulur ama Handan'ın onu elinden almasından korktuğu için söylemez. 

Handan'ı unutmak için Aylin ile evlenir. bir de kızı dünyaya gelir. Yıllar sonra Handan'ın küçük oğlu kaan ve Emre bir araya gelir fakat ikiside aralarındaki kardeşlik bağından habersiz geçmişlerini sorgulamaya başlar. 

KALBİM SENİ SEÇTİ OYUNCU KADROSU

Handan ( Ebru Cündübeyoğlu)

Handan ailesinin çok dikkatle ve özenle dış dünyadan gerektiğince izole büyüttüğü güzel kızlarıdır. Bir gün gittiği barda gitaris olan Ömer'e aşık olur ve kısa zaman sonra evlenirler. Bir oğlu olur ve oğulları kaçırılır. Bebeklerinin kaçırılmalarından kocasını sorumlu tutar ve ayrılırlar. Ayrılırken karnında olan kaan ile kaçırılan oğlu Emre yıllar sonra bir araya tekrar gelirler. 

Ömer ( Sermiyan Midyat)

Ömer gençken bir barda gitaristlik yapmaktadır. Taşralı bir gençtir. Ailesinin kıymetlisidir. Handan'a aşık olur evlenirler. Bir oğulları olur. Daha sonra Emre kaçırılınca mutluluk üzerine kurulan evlilik, kızgınlık adına son bulur. Ömer daha sonra oğlunu bulur ama Handan'ın almasından korktuğundan ona söylemez. Ve tabi Handan'ın giderken hamile olduğundan da haberdar değildir. 

Aylin (İdil Fırat)

Aylin ile Ömer evlidir. Ömer Handan'ıbiraz olsun unutabilmek için Aylin ile evlenir. Ona aşık değildir ama değer verir. Aylinden bir de kızı olur. 

Kalbim Seni Seçti Oyuncuları

Kalbim Seni Seçti . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan Gürtop
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Kalbim Seni Seçti Son Bölüm Fragmanı

1