Kalbim Egede Kaldı Fragmanı

Limon Film yapımı bir dizi olan Kalbim Ege'de Kaldı'nın yapımcılığını Hayri Aslan üstlendi. 24 Haziran 2015 tarihinden itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Uğur ve Eray Koçak yer aldı. Kalbim Ege'de Kaldı dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme aldı. Pek çok yaz dizisinin başına gelen Kalbim Ege'de Kaldı dizisinin de başına geldi. Yaz sezonunun sona ermesiyle birlikte reyting sıralamasında gerilere düşen dizinin iptal edilmesine karar verildi. 18 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan 16. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti.

Alper Saldıran ve Oya Unustası'nı başrollerinde gördüğümüz Kalbim Ege'de Kaldı dizisinin oyuncu kadrosunda Şerif Erol, Aslı Omağ, Nehir Akkoç, Neşem Akhan, Yeliz Akkaya, Selin İleri, Celile Toyon, Eren Hacısalihoğlu, Lemi Filozof ve Şebnem Doğruer yer aldı.

Kalbim Ege'de Kaldı dizisi konusu

Birbirinden hiç haz etmeyen iki aileye mensup Mustafa ve Zeliş, Iraz neneden gelen mektupla doğruca Ege'ye gelirler. Iraz nene Mehmet ve Zeliş'in annelerinin yetim kalmasının ardından onları evlat edinmiştir. Gerek Mustafa gerekse Zeliş'in hayatında çok önemli bir yere sahip olan Iraz nene hayatının son demlerini yaşamaktadır. Mirasını Mustafa ve Zeliş'e vereceğini söyler ancak tek bir şartı vardır. O da Mustafa ve Zeliş'i birbiriyle evlendirmektir. Birbirini yıllar sonra gören Mustafa ve Zeliş birbirlerine satışır, asla iyi anlaşamazlar. Iraz nenenin amacı da onları zamanla birbirine yaklaştırmaktır. Iraz nenenin planı çok güzel bir şekilde işlemeye başlar, Mustafa ve Zeliş, mirasın büyüklüğü karşısında formaliteden de olsa evlenme fikrini düşünmeye başlar. Aileleri birbirlerine nefretle bakmaktadır. Bu husumetlerine karşın mirastan pay alabilmek adına çocuklarına evlenmeleri yönünde baskı yapmaktadır. Peki birbirine bu kadar zıt iki karakterin aynı yastığa baş koyabilmesi mümkün müdür? Mustafa oldukça çapkındır. Onu güzel ve zarif kızlarla vakit geçirmekten daha mutlu edecek bir şey dünyada yoktur. Her şeyi bildiğini düşünmesine karşın pek bir şey bilmez. Öte yandan Zeliş'in hal ve hareketleri bir kadından çok bir erkeği anımsatmaktadır. Zarif olmaktan çok uzaktır. Ya da kendini öyle göstermektedir. Yeri gelince levyeyle kavga girecek kadar da cesurdur. Tüm bunların yanında takdir edilesi bir zekaya sahiptir. Mustafa ve Zeliş'in birbirine yakınlaşmasının önündeki tek engel birbirilerine zıt olmaları değildir. Zeliş, çalıştığı iş yerinin patronu olan Yaman'a platonik aşıktır. Peki Mustafa ve Zeliş'in nefretle başlayan bu hikayesi alevlenerek zamanla gerçek bir aşka dönüşebilecek mi?

Kalbim Egede Kaldı Oyuncuları

Kalbim Egede Kaldı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ömer Uğur
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Kalbim Egede Kaldı Son Bölüm Fragmanı

1 2 »