Kahraman Babam Fragmanı

Kahraman Babam; 10. Ev imzalı, başrolünü Görkem Sevindik'in üstendiği, macera ve dram türündeki Show TV dizisidir. Dizi ilk bölümüyle 31 Mart Çarşamba 2021 tarihinde 'Kırmızı Kamyon' ismiyle ekrana gelmiş ancak düşük reytingler nedeniyle ikinci bölümünden itibaren yayından kaldırılmış ve hem senaryoda hem de hikayesinde değişiklikler yapılarak yayın tarihi ileriye alınmıştır.

Dizinin hikayesinde; bir baba ve kızın birbirlerine olan bağlılığını ve hayat kurtarmak için hayatlarını ortaya koyan kahraman itfaiyecilerin zorlu hayatlarını anlatılıyor. Dram ve aksiyonun birlikte işleneceği dizinin izleyicilere yoğun duygular yaşatması bekleniyor.

Hikayesini Meriç Demiray ve Özgi Özcan'ın kaleme aldığı Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya yer alıyor.

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda bir araya getiriyor.

Kahraman Babam Oyuncuları

Kahraman Babam . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Kaya
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Kahraman Babam Son Bölüm Fragmanı

Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
1.445 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 6. Bölüm Kahraman Babam6. Bölüm
1.787 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 5. Bölüm Kahraman Babam5. Bölüm
1.714 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 4. Bölüm Kahraman Babam4. Bölüm
1.801 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
1.856 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 2. Bölüm Kahraman Babam2. Bölüm
1.924 kez izlendi.
Macera
Kahraman Babam 1. Bölüm Kahraman Babam1. Bölüm
4.327 kez izlendi.
Macera
1