Kahraman Babam 4. Bölüm Fragmanı

Kahraman Babam 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Kaya
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Temmuz Pazartesi
Oyuncular
Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık

Bu fragman 1.333 kez izlendi.

Kahraman Babam Konusu

Kahraman Babam; 10. Ev imzalı, başrolünü Görkem Sevindik'in üstendiği, macera ve dram türündeki Show TV dizisidir. Dizi ilk bölümüyle 31 Mart Çarşamba 2021 tarihinde 'Kırmızı Kamyon' ismiyle ekrana gelmiş ancak düşük reytingler nedeniyle ikinci bölümünden itibaren yayından kaldırılmış ve hem senaryoda hem de hikayesinde değişiklikler yapılarak yayın tarihi ileriye alınmıştır.

Dizinin hikayesinde; bir baba ve kızın birbirlerine olan bağlılığını ve hayat kurtarmak için hayatlarını ortaya koyan kahraman itfaiyecilerin zorlu hayatlarını anlatılıyor. Dram ve aksiyonun birlikte işleneceği dizinin izleyicilere yoğun duygular yaşatması bekleniyor.

Hikayesini Meriç Demiray ve Özgi Özcan'ın kaleme aldığı Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya yer alıyor.

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda bir araya getiriyor.


Kahraman Babam 4. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kahraman Babam 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Temmuz 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Kahraman Babam yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sema Ergenekon, Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ,Bahar Kay tarafından kaleme alınan, Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kahraman Babam dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kahraman Babam Oyuncuları

Ushan Çakır
Ushan Çakır
Görkem Sevindik
Görkem Sevindik
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 29. Bölüm Kalp Yarası29. Bölüm
 
422 kez izlendi.
Üç Kuruş 12. Bölüm Üç Kuruş12. Bölüm
 
401 kez izlendi.
Kırmızı Oda 58. Bölüm Kırmızı Oda58. Bölüm
 
229 kez izlendi.
Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
819 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
890 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
1.079 kez izlendi.