Kağıt Ev Fragmanı

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş'ın paylaştığı Kağıt Ev dizisi Star TV'de yayınlanacak.

O3 Medya'nun Star TV için hazırladığı dizinin yapımcılığını Saner Ayar üstlendi. Dizinin yönetmenliğinde deneyimli isim Şenol Sönmez yer alırken dizide rol alan diğer isimler ise şöyle; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut.

KAĞIT EV KONUSU

Kağıt Ev dizisi bir yanlış anlama sonucu darmadağın olan Fırtına ailesinin hikayesini konu alıyor. Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin (Nur Fettahoğlu) yıllar önce evlenmiş ve evliliklerinden Mert (Nejat Uygur), Cemre (Helin Kandemir) ve Melisa (Bulut Teker) isimli üç çocukları vardır. Cihan ve Aylin hem kariyerleri hemde çizdikleri mutlu aile tablosuyla çevresindeki herkesin örnek alığı çifttir. Ancak gün gelir tek bir yanlış anlama sonucunda Fırtına ailesinin hayatı darmadağın olur. Ailenin verdikleri tahlihsiz bir karar yıllarca emek ederek oluşturdukları düzeni alt üst eder. Cihan ve Aylin yaşananlar karşısında ailelerini ve çocuklarını koruyabilmek için birbirlerine eskisinden daha çok ihtiyaç duyacaktır.

KAĞIT EV DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

Erdal Beşikçioğlu (Cihan), Nur Fettahoğlu (Aylin), Tuvana Türkay (Azra), Nihal Koldaş (Gülsüm), Can Nergis (Bülent), Helin Kandemir (Cemre), Nejat Uygur (Mert), Bülent Gültekin (Çetin), Yaşar Üzer (Halil), Bulut Teker (Melisa), Tuğçe Aykut (İnci)

Kağıt Ev Oyuncuları

Kağıt Ev . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şenol Sönmez
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Kağıt Ev Son Bölüm Fragmanı

Kağıt Ev 7. Bölüm Kağıt Ev7. Bölüm
1.826 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 6. Bölüm Kağıt Ev6. Bölüm
1.240 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 5. Bölüm Kağıt Ev5. Bölüm
2.758 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 4. Bölüm Kağıt Ev4. Bölüm
1.811 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 3. Bölüm Kağıt Ev3. Bölüm
2.273 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 2. Bölüm Kağıt Ev2. Bölüm
2.412 kez izlendi.
Macera
Kağıt Ev 1. Bölüm Kağıt Ev1. Bölüm
2.594 kez izlendi.
Macera
1