Kağıt Ev 2. Bölüm Fragmanı

Kağıt Ev 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şenol Sönmez
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Nisan Pazartesi
Oyuncular
Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Nejat Uygur

Bu fragman 2.362 kez izlendi.

Kağıt Ev Konusu

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş'ın paylaştığı Kağıt Ev dizisi Star TV'de yayınlanacak.

O3 Medya'nun Star TV için hazırladığı dizinin yapımcılığını Saner Ayar üstlendi. Dizinin yönetmenliğinde deneyimli isim Şenol Sönmez yer alırken dizide rol alan diğer isimler ise şöyle; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut.

KAĞIT EV KONUSU

Kağıt Ev dizisi bir yanlış anlama sonucu darmadağın olan Fırtına ailesinin hikayesini konu alıyor. Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin (Nur Fettahoğlu) yıllar önce evlenmiş ve evliliklerinden Mert (Nejat Uygur), Cemre (Helin Kandemir) ve Melisa (Bulut Teker) isimli üç çocukları vardır. Cihan ve Aylin hem kariyerleri hemde çizdikleri mutlu aile tablosuyla çevresindeki herkesin örnek alığı çifttir. Ancak gün gelir tek bir yanlış anlama sonucunda Fırtına ailesinin hayatı darmadağın olur. Ailenin verdikleri tahlihsiz bir karar yıllarca emek ederek oluşturdukları düzeni alt üst eder. Cihan ve Aylin yaşananlar karşısında ailelerini ve çocuklarını koruyabilmek için birbirlerine eskisinden daha çok ihtiyaç duyacaktır.

KAĞIT EV DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

Erdal Beşikçioğlu (Cihan), Nur Fettahoğlu (Aylin), Tuvana Türkay (Azra), Nihal Koldaş (Gülsüm), Can Nergis (Bülent), Helin Kandemir (Cemre), Nejat Uygur (Mert), Bülent Gültekin (Çetin), Yaşar Üzer (Halil), Bulut Teker (Melisa), Tuğçe Aykut (İnci)


Kağıt Ev 2. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kağıt Ev 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Nisan 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Kağıt Ev yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Nejat Uygur gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kağıt Ev dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kağıt Ev Oyuncuları

Can Nergis
Can Nergis
Tuvana Türkay
Tuvana Türkay
Erdal Beşikçioğlu
Erdal Beşikçioğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
237 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
410 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
224 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
199 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.847 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.480 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.988 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.496 kez izlendi.