Kadın 2017 7. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 8 oy verildi
Kadın 2017 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Merve Girgin Aytekin
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
05 Aralık Salı
Oyuncular
Gamze Karaduman, Ece Özdikici, Devrim Özder Akın, Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Ayça Erturan, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil

Bu fragman 8.719 kez izlendi.

Kadın 2017 Konusu

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kadın dizisi, genç yaşta eşini kaybeden 2 çocuk annesi kadının zorlu yaşamını anlatan hikayeyi ele alıyor.Bahar, küçük yaşta annesi tarafından terkedilmiş daha sonra da babaannesini ve babasını kaybetmiştir. Yapayalnız kalan Bahar, hayata tutunmasını sağlayacak olan Sarp ile tanışmıştır. Bahar'ın kocası henüz evliliklerinin ilk yıllarında denize düşerek ölmüştür. Bahar ise, iki çocuğu Nisan ve Doruk ile hayata tutunmaya çalışır. Ailesi ile 20 yıldır görüşmeyen Bahar, fakirlik ve yalnızlıkla savaşmakta.Tüm bu zorluklara rağmen asla çocuklarını bir yük olarak görmeyen ve her fırsatta onların yüzünü güldürmek için elinden geleni yapan Bahar, malasef ki oturdukları evden kirayı ödeyemedikleri için çıkarılırlar.

Zaman zaman eşi Sarp'ın yokluğunda çaresiz kalan Bahar, bir şekilde tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başarır. Bahar ile Sarp'ın büyük aşkı onun ölümünden sonra bitmez, aksine daha da güçlenir. Her gece çocuklarının ısrarıyla onlara babalarını anlatan Bahar, her an babalarının onların yanında olduklarını söyler. Maddi anlamda çok ama çok çaresiz kalan Bahar, çareyi kaymakamlığa başvurmakta bulur. Önce olumlu bir yanıt alamasa da daha sonra hayırsever bir ailenin ona yardımcı olmak istediğini öğrenir. Ancak bunun için bir şart vardır. 20 yıldır ailesi ile görüşmeyen genç annenin, onlardan yardım almadığına dair bir adres vermesi gerekmektedir. Çoçuklarını anneannesi ile tanıştıran Bahar, meğer kocasının hayatını kaybetmeden önce Bahar'ı annesi ile barıştırmak için çaba gösterdiğini ve oradan dönerken vapur kazasında hayatını kaybettiğini anlar.

Maddi sıkıntılar nedeniyle başka bir eve taşınan Bahar, apartmanda olup bitenleri farkeder ancak başka çaresi olmadığı için katlanmak zorunda kalır. Ev sahibine temizliğe giden Bahar, evde yaşlı bir teyzenin olacağını düşünürken sadece evin oğlu Arif'in olduğunu bilmez. İlk bölümünü Bahar'ın korkuyla yüzleştiği sahnede bitiren Kadın dizisinde neler yaşanacak? Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Kadın dizisi, her Salı günü Fox Tv ekranlarında!

Kadın dizisi Karakterleri

Bahar Çeşmeli (Özge Özpirinçci); Çok küçük yaşlarda ailesinden ayrı kalmış, 2 çocuklu yalnız bir annedir. Hayatının aşkı Sarp ile tanıştıktan sonra belki de hayatının en güzel günlerini yaşar. Ancak Sarp'ın vapurdan düşmesiyle hayatını kaybetmesi, Bahar'ın iki çocuğuyla tek başına kalmasına neden olur. Geçen zaman içinde bir başkası ile evlenme fikri aklının ucundan bile geçmez.

Sarp Çeşmeli (Caner Cindoruk); evliliklerinin en güzel zamanlarında henüz 2 çocuğuna doyamamışken vapurdan düşerek hayatını kaybetmiştir. 4 yıl önce hayata gözlerini yuman Sarp, oldukça maceraperest bir dağcıdır.

Hatice Sarıkadı (Bennu Yıldırımlar); Geçmişte mutsuz bir evlilik geçiren Hatice, kızı Bahar'ı ise sahiplenmek istemez. Eşi Enver ile yeni bir hayata başlayan Hatice'nin bir kzıı daha vardır. Çok zaman sonra Bahar ile karşılaşan Hatice ne yapması gerektiğini bilemez.


Kadın 2017 7. Bölüm FragmanıÖzeti :

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner cindorukun paylaştığı Kadın Dizisi ilk bölümü ile çok yakında fox Tvde. Kadın 7. Bölüm Fragmanı
Kadın 2017 Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kadın 2017 Oyuncuları

Bennu Yıldırımlar
Bennu Yıldırımlar
Caner Cindoruk
Caner Cindoruk
Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci
Ayça Erturan
Ayça Erturan
Seray Kaya
Seray Kaya
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Bahtiyar Ölmez 19. Bölüm Fragmanı izle Bahtiyar Ölmez19. Bölüm puan 0
527 kez izlendi.
Kalk Gidelim 19. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim19. Bölüm puan 0
377 kez izlendi.
Yeni Gelin 42. Bölüm Fragmanı izle Yeni Gelin42. Bölüm puan 5
518 kez izlendi.
Adı Zehra 5. Bölüm Fragmanı izle Adı Zehra5. Bölüm puan 5
2.311 kez izlendi.
Aşk ve Mavi 58. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Mavi58. Bölüm puan 5
2.267 kez izlendi.
Vatanım Sensin 49. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin49. Bölüm puan 5
1.899 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 43. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid43. Bölüm puan 0
766 kez izlendi.
Arka Sokaklar 474. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar474. Bölüm puan 5
1.253 kez izlendi.
Survivor 2018 25. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201825. Bölüm puan 0
704 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 26. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201726. Bölüm puan 5
3.339 kez izlendi.