Kadın 2017 16. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 4 oy verildi
Kadın 2017 16. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Merve Girgin Aytekin
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
13 Şubat Salı
Oyuncular
Gamze Karaduman, Ece Özdikici, Devrim Özder Akın, Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Ayça Erturan, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil

Bu fragman 5.549 kez izlendi.

Kadın 2017 Konusu

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kadın dizisi, genç yaşta eşini kaybeden 2 çocuk annesi kadının zorlu yaşamını anlatan hikayeyi ele alıyor.Bahar, küçük yaşta annesi tarafından terkedilmiş daha sonra da babaannesini ve babasını kaybetmiştir. Yapayalnız kalan Bahar, hayata tutunmasını sağlayacak olan Sarp ile tanışmıştır. Bahar'ın kocası henüz evliliklerinin ilk yıllarında denize düşerek ölmüştür. Bahar ise, iki çocuğu Nisan ve Doruk ile hayata tutunmaya çalışır. Ailesi ile 20 yıldır görüşmeyen Bahar, fakirlik ve yalnızlıkla savaşmakta.Tüm bu zorluklara rağmen asla çocuklarını bir yük olarak görmeyen ve her fırsatta onların yüzünü güldürmek için elinden geleni yapan Bahar, malasef ki oturdukları evden kirayı ödeyemedikleri için çıkarılırlar.

Zaman zaman eşi Sarp'ın yokluğunda çaresiz kalan Bahar, bir şekilde tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başarır. Bahar ile Sarp'ın büyük aşkı onun ölümünden sonra bitmez, aksine daha da güçlenir. Her gece çocuklarının ısrarıyla onlara babalarını anlatan Bahar, her an babalarının onların yanında olduklarını söyler. Maddi anlamda çok ama çok çaresiz kalan Bahar, çareyi kaymakamlığa başvurmakta bulur. Önce olumlu bir yanıt alamasa da daha sonra hayırsever bir ailenin ona yardımcı olmak istediğini öğrenir. Ancak bunun için bir şart vardır. 20 yıldır ailesi ile görüşmeyen genç annenin, onlardan yardım almadığına dair bir adres vermesi gerekmektedir. Çoçuklarını anneannesi ile tanıştıran Bahar, meğer kocasının hayatını kaybetmeden önce Bahar'ı annesi ile barıştırmak için çaba gösterdiğini ve oradan dönerken vapur kazasında hayatını kaybettiğini anlar.

Maddi sıkıntılar nedeniyle başka bir eve taşınan Bahar, apartmanda olup bitenleri farkeder ancak başka çaresi olmadığı için katlanmak zorunda kalır. Ev sahibine temizliğe giden Bahar, evde yaşlı bir teyzenin olacağını düşünürken sadece evin oğlu Arif'in olduğunu bilmez. İlk bölümünü Bahar'ın korkuyla yüzleştiği sahnede bitiren Kadın dizisinde neler yaşanacak? Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Kadın dizisi, her Salı günü Fox Tv ekranlarında!

Kadın dizisi Karakterleri

Bahar Çeşmeli (Özge Özpirinçci); Çok küçük yaşlarda ailesinden ayrı kalmış, 2 çocuklu yalnız bir annedir. Hayatının aşkı Sarp ile tanıştıktan sonra belki de hayatının en güzel günlerini yaşar. Ancak Sarp'ın vapurdan düşmesiyle hayatını kaybetmesi, Bahar'ın iki çocuğuyla tek başına kalmasına neden olur. Geçen zaman içinde bir başkası ile evlenme fikri aklının ucundan bile geçmez.

Sarp Çeşmeli (Caner Cindoruk); evliliklerinin en güzel zamanlarında henüz 2 çocuğuna doyamamışken vapurdan düşerek hayatını kaybetmiştir. 4 yıl önce hayata gözlerini yuman Sarp, oldukça maceraperest bir dağcıdır.

Hatice Sarıkadı (Bennu Yıldırımlar); Geçmişte mutsuz bir evlilik geçiren Hatice, kızı Bahar'ı ise sahiplenmek istemez. Eşi Enver ile yeni bir hayata başlayan Hatice'nin bir kzıı daha vardır. Çok zaman sonra Bahar ile karşılaşan Hatice ne yapması gerektiğini bilemez.


Kadın 2017 16. Bölüm FragmanıÖzeti :

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner cindorukun paylaştığı Kadın Dizisi ilk bölümü ile çok yakında fox Tvde. Kadın 16. Bölüm Fragmanı
Kadın 2017 Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kadın 2017 Oyuncuları

Bennu Yıldırımlar
Bennu Yıldırımlar
Caner Cindoruk
Caner Cindoruk
Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci
Ayça Erturan
Ayça Erturan
Seray Kaya
Seray Kaya
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler19. Bölüm puan 5
274 kez izlendi.
Meryem 2017 30. Bölüm Fragmanı izle Meryem 201730. Bölüm puan 0
403 kez izlendi.
Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı izle Kızlarım İçin13. Bölüm puan 0
130 kez izlendi.
Aşk ve Mavi 55. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Mavi55. Bölüm puan 0
167 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 40. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid40. Bölüm puan 5
794 kez izlendi.
Arka Sokaklar 471. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar471. Bölüm puan 5
2.575 kez izlendi.
Survivor 2018 11. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201811. Bölüm puan 0
815 kez izlendi.
Kalbimdeki Deniz 58. Bölüm Fragmanı izle Kalbimdeki Deniz58. Bölüm puan 5
1.399 kez izlendi.
Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı izle Kanatsız Kuşlar36. Bölüm puan 5
1.804 kez izlendi.
Savaşçı 33. Bölüm Fragmanı izle Savaşçı33. Bölüm puan 4.67
1.107 kez izlendi.