Kaderimin Yazıldığı Gün Fragmanı

Yapımı O3 Medya yapımcılığı ise Onur Güvenatam tarafından üstlenilen Kaderimin Yazıldığı Gün, Star TV'de yayınlanmıştır. Yönetmenliğinde Ulaş İnaç ve Hakan İnan'ı gördüğümüz dizinin senaryosunu Muharrem Buhara, Özlem Atasoy, Kerim Ceylan ve Bektaş Topaloğlu yazmıştır. Yayınlanmaya başladığı 14 Ekim 2014 tarihinden itibaren reyting sıralamalarına başı çeken dizinin başarısı sezon sonuna kadar sürdü. Ancak dizi ikinci sezonda ilk sezon yakalanan başarının hayli arkasında kaldı. Hal böyle olunca kanal tarafından fişi çekilen Kaderim Yazıldığı Gün, iki sezon ekranlarda kaldıktan sonra 29 Aralık 2015 tarihindeki 50. bölümüyle final yaptı.

Başrolleri Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük paylaşırken oyuncu kadrosunda Gürbey İleri, Gül Onat, Metin Çökmez, Hakan Meriçliler, Goncagül Sunar, Serdar Özer, Bülent Düzgünoğlu, Ayşenur Özkan, Berrin Arısoy, Güneş Hayat gibi isimler yer almıştır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN KONUSU

Türkiye'nin en önemli ailelerinden biri olan Yörükhanlar'ın gözde oğlu Kahraman ve eşi Defne çok istese de çocuk sahibi olamaz. Denemedikleri yol kalmaz ancak Defne bir türlü hamile kalamaz. Bu durumu takıntı haline getiren Defne kayınvalidesi Kıymet Yörükhan'ı da yanına alarak bir taşıyıcı annelik yoluyla anne olabilmek için Kahraman'a baskı yapar. Kahraman taşıyıcı annelikle çocuk sahibi olma fikrine soğuk baksa da kabul etmekten başka çaresi yoktur. Taşıyıcı anne olması için durumu zorda, hayatını tarım işçiliği yaparak idame ettiren bir ailenin kızı olan Elif'e teklifte bulunurlar. Kendinden çok ailesini düşünen Elif, teklifi istemeye istemeye de olsa kabul eder. Defne başta bu durum nedeniyle oldukça memnun olsa da zamanla kocasının ellerinin arasında kayıp gitmekte olduğunu hissetmeye başlar. Kahraman ve Elif arasında bebek nedeniyle bir bağ oluşur. Defne'nin kendi elleriyle yarattığı şey evliliğini tehlikeye sokacaktır. Ancak Defne evliliği için her şey göze alabilecek bir kadındır.

Öte yandan Elif'e saplantılı bir şekilde aşık olan Maksut bulunmaktadır. Tehlikeli, güven vermeyen ve insanlara zarar vermekten çekinmeyen Maksut'un Elif'in babasından yüklü bir miktar alacağı vardır. Elif'in babası borçları karşılığında Maksut ile kızı Elif'i evlendirmek ister. Bir mal gibi Maksut'a sunulan Elif, bu evliliğe şiddetle karşı çıkacaktır. Duygularına karşılık bulamaması Maksut'u çileden çıkarırken taşıyıcı annelik mevsuzu da hiç mi hiç hoşuna gitmeyecektir. Ayrıca tüm bunlara Elif ve Kahraman'ın yakınlaşması eklenince Maksut, çok tehlikeli bir düşman haline gelecektir. Kahraman ise hem Elif'i hem de karnında taşıdığı çocuğu korumak için elinden geleni yapmak zorundadır.

Kaderimin Yazıldığı Gün Oyuncuları

Kaderimin Yazıldığı Gün . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ulaş İnaç
Yapım
2014 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Kaderimin Yazıldığı Gün Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »