Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kabakuşak
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Ocak Cuma
Oyuncular
Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Cemre Melis Çınar, Meriç Aral, Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu

Bu fragman 1.741 kez izlendi.

Kaderimin Oyunu Konusu

Kaderimin Oyunu; NGM Medya'nın Star TV için hazırladığı televizyon dizisidir.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın paylaştığı dizi yakında izleyiciyle buluşacak.

KONUSU

Asiye (Öykü Karayel), anne sıcaklığından çok küçük yaşta mahrum bırakılmış, üvey annesi tarafından büyütülmüştür. Mutsuz bir çocuklu geçiren Asiye, Cemal (Akın Akınözü) ile tanışır ve evden kaçarak 17 yaşında evlenme kararı alır.

Birbirlerini çok seven bu iki gencin Nergis ve Umut isimlerinde iki çocuğu dünyaya gelir. Çok mutlu bir evlilik yaşayan Asiye ve Nergis'in tek problemi geçim sıkıntısıdır. 

Yolu Helin ile kesişen Cemal sahip olduklarını daha iyi bir hayat yaşayabilmek için yok sayar. Asiye'yi ve çocuklarını bırakır ve Helin'e gider. İki çocuğuyla başbaşa kalan Asiye Mahir (Sarp Apak) ile karşılaşır ve hayatı bir anda değişir.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kaderimin Oyunu dizisi Amasya'da çekiliyor. Hikayedeki değişikliklerle birlikte dizinin çekim yerinin değişip değişmeyeceği henüz bilinmiyor.

OYUNCU KADROSU

Kaderimin Oyunu başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Meriç Aral, Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu ve Cemre Melis Çınar gibi sevilen isimler yer alıyor.

 


Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kaderimin Oyunu 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Ocak 2022, Cuma akşamı yayınlanacak. Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Öykü Karayel, Akın Akınözü,Sarp Apak ,Cemre Melis Çınar,Meriç Aral, Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kaderimin Oyunu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kaderimin Oyunu Oyuncuları

Öykü Karayel
Öykü Karayel
Kaan Çakır
Kaan Çakır
Sarp Apak
Sarp Apak
Esra Dermancıoğlu
Esra Dermancıoğlu
Meriç Aral
Meriç Aral