Kader Bağları 2. Bölüm Fragmanı

Kader Bağları 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Benal Tairi
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
07 Ekim Cumartesi
Oyuncular
Ayça Ayşin Turan, Serkan Çayoğlu, Arzu Gamze Kılınç, Alptekin Serdengeçti, Nazlı Bulum, Sanem Babi, Mehmet Aykaç, Zeynep Köse, Tolga İskit, Aslı İçözü, Betül Çobanoğlu, Yusuf Akgün

Bu fragman 283 kez izlendi.

Kader Bağları Konusu

Fox TV ekranlarındaizleyicilerin karşısına çıkacak olan dram tarzındaki Kader Bağları dizisinin yönetmen koltuğunda Benal Tairi oturuyor. Senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener den oluşan bir ekip tarafından kaleme  alınan Kader Bağları dizisinin yapım şirketi Süreç Film. Yapımcılığını İsmail Gündoğdu ve İnci Gündoğdu nun yaptığı dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu oynuyor.

KONUSU

Sevda (Ayça Ayşin Turan) ve Kerem (Serkan Çayoğlu) iki ayrı dünyanın insanıdırlar. Bu iki zıt dünyaların insanı olan ikilinin yolları bir üzüm bağında kesişir. Bu karşılaşma daha sonra tutkulu ve delidolu bir sevdaya yol açar. Dizi bu çiftin aşk ve mücadele dolu sınavını konu ediniyor.

OYUNCU KADROSU

Romantik dram tarzı ile ilgi çeken Kader Bağları dizisinin oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde sıralanıyor: Serkan Çayoğlu (Kerem),  Ayça Ayşin Turan (Sevda), Mehmet Aykaç (Savaş), Müşerref Göksever (Mualla), Nazlı Bulum (Aliye), Arzu Gamze Kılınç (Nüzhet), Alptekin Serdengeçti (Vedat), Sanem Babi (Rana), Zeynep Köse (Fevziye), Tolga İskit (Selim), Aslı İçözü (Dilber), Betül Çobanoğlu (Perihan), Yusuf Akgün (Halil), Fulya Ülvan (Sultan), Mete Ayhan (Bahri), Çınar Yükçeker (Memo), Ayhan Kızılsu (Şehsuvar).

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Kader Bağları dizisi Ege nin incisi İzmir in Çeşme ilçesinde çekiliyor. Özellikle  Ildır Mahallesinde yoğunlaşan çekimler daha sonra Karadağ a kayacak. Ardından İstanbul un cazip mekanları da dizinin görselliğine katkıda bulunacak. Dizi izleyicilere hem tarihi, hem kültürel hem de tabiat güzellikleri ile izleyicilere tam manasıyla bir görsel şölen sunacak.


Kader Bağları 2. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kader Bağları 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 07 Ekim 2023, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kader Bağları yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sema Ali Erol, Mahir Erol, Türküler Erol tarafından kaleme alınan, Ayça Ayşin Turan, Serkan Çayoğlu, Arzu Gamze Kılınç, Alptekin Serdengeçti ,Nazlı Bulum, Sanem Babi, Mehmet Aykaç, Zeynep Köse, Tolga İskit, Aslı İçözü, Betül Çobanoğlu, Yusuf Akgün gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kader Bağları dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kader Bağları Oyuncuları

Ayça Ayşin Turan kimdir?
Ayça Ayşin Turan
Arzu Gamze Kılınç kimdir?
Arzu Gamze Kılınç
Nazlı Bulum kimdir?
Nazlı Bulum
Serkan Çayoğlu kimdir?
Serkan Çayoğlu
Yusuf Akgün kimdir?
Yusuf Akgün
Aslı İçözü kimdir?
Aslı İçözü