Kaçak Fragmanı

Süreç Filmin yapımını üstlendiği Kaçak dizisi 24 Eylül 2013 de ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştır. Toplam 52 bölüm süren dizi 3 Şubat 2015 de sezona veda etmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci , Hikayenin kaleminde ise Zülküf Yücel bulunmakta. Dizinin başrollerinde Gürkan Uygun ve Berk Hakman rol almakta.

KAÇAK DİZİ KONUSU

Eski bir polis olan Serhat Hakeri, yıllar önce görev yaparken mafya babası İsmet Ali Topçuoğlu'nu afişe etmek ve hapse attırmak için elinden geleni yapar. Görev bittiğinde Ahmet yurt takma adını alarak İstanbuldan Sivas Divriğiye yerleşir. 8 yıl orada ikamet eder. daha sonra Ertan Demir tarafından tespit edilmiş onun oğlunun öldürülmesinde yanlışlıklada olsa katkısı bulunmakaktadır. Ertan Serhat'ı sırtından vurarak bahçeye gömer. Serhat'ın doktor arkadaşı onu kurtarır ve tedavi eder. 

Bu kaçak hayatını devam ettirirken, bir anda kendisini devlete çalışan bir ajan olarak bulur. 

KAÇAK DİZİ OYUNCULARI

Serhat Hakeri (Gürkan Uygun)

Serhat Hakeri, Eski bir polistir. Yıllar önce bir mafya babasını ifşa etmiş olmasından ötürü kaçak hayatı yaşamak zorundadır. Ahmet Yurt adını alarak kaçak hayatına devam ederken oğlu vurulan Ertan Demir tarafından ifşa edilir. Mafya babası İsmet tarafından vurulur, ölümden döner. bu dönüş onun için yeni başlangıçtır. artık kaçak olmak yerine devletin gizli ajanı olarak çalışır.

Ertan Demir (Berk Hakman)

Mafya babasının ölü olarak bilinen eski damadıdır.  Dolayısıyla İsmet babanın torunu Serhat polis tarafından öldürülmüş ve bunun intikamını neredeyse canıyla ödetecek. 

İsmet Ali Topçuoğlu ( Mustafa Avkıran)

İsmet Ali Topçuoğlu çok zengin bir mafya babasıdır. Serhat'tan nefret eder.  Eski damadı Ertan ile de pek iyi anlaştığı sayılmaz. ama gün gelir tüm hesapları ve şirketi Ertan'a devreder. daha sonra da kanlı bıçaklı düşmanı Ustura tarafından kafasından vurularak öldürülür. 

Sevgi Merve Topçuoğlu Hakeri ( Begüm Birgören)

Sevgi Merve Topçuoğlu Hakeri İsmet babanın kızı ve Ertan'ın eski karısıdır. Sonradan Serhat'a aşık olur ama bir engelde babasının katili Usturanın sekreteridir.  Ustura kendisine evlenme teklif edince kaçarak Serhat ile evlenir.

Kaçak Oyuncuları

Kaçak . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Kocatürk
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Kaçak Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »