Jet Sosyete 2. Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan Algül
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Şubat Pazar
Oyuncular
Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin, Ecem Uzun

Bu fragman 5.109 kez izlendi.

Jet Sosyete Konusu

İlk tanıtım fragmanı yayınlanan BKM yapımcılığının  üstlendiği Jet Sosyete dizisi kısa süre önce ekranlara gelmeye başladı. İlk bölümü ile ekranlara gelen Jet Sosyete'de hikaye, Özpamuk Tekstil'de getir götür işlerine bakan Yaşar'ın bir anda yükselişe geçerek genel müdür olmasıyla başlar. Yeni hayatlarına uyum sağlamaya çalışan Yüksel ailesi tam anlamıyla Jet Sosyete'ye giriş yapmıştır. Ofiste kendisini ispatlamak için elinden geleni ardına koymayan Yaşar Yüksel, bu işi biraz abartarak ofiste istenmeyen kişi durumuna kadar gider. 

 Başrollerinde Gülse Birsel'in bulunduğu TV 8 kanalının yeni dizisi Jet Sosyete kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sıradan bir ailenin hızla sosyeteye girişini anlatan dizide bol bol kahkahalı dakikalar sizleri bekliyor.

Jet Sosyete dizisi karakterleri

Yaşar Yüksel (Çağlar Çorumlu); Getir götür işlerinde çalıştığı firmada genel müdür olarak sosyeteye giriş yapan Yaşar ve ailesi değişen yaşamların ayak uydurmaya çalışacaklardır.

Safiye Yüksel (Derya Karadaş); Yaşar Usta'nın eşidir. Kocasının çalıştığı şirkette genel müdür olmasının ardından jet sosyeteye giriş yapan Safiye, bulunduğu ortama hızla uyum sağlayabilecek.

Cengiz Özpamuk (Cengiz Bozkurt); Özpamuk Tekstil'in sahibi Cengiz Özpamuk, oğlu annesi ve ikinci eşi Gizem ile Konaklarında hayatlarını sürdürmektedirler.

Gizem Özpamuk (Gülse Birsel); 90'lı yılların magazin mankeni olarak tanınan Gizem hanım, süsü ve abartıyı çok sever. Eşi ve üvey oğluna karşıda pek ilgilidir.

Ozan Özpamuk (Sarp Apak); Cengiz beyin oğludur. Sorumsuz ve kendini beğenmiş bir kişiliğe sahip olan Ozan, babası tarafından şirketteki genel müdürlük görevinden çıkarılarak eve kapanmak zorunda kalır.

Gündüz Şahin (Bartu Küçükçağlayan); Yaşar Özpamuk'un kayınbiraderidir.

Zahide Özpamuk (Ayşenil Şamlıoğlu); Özpamuk ailesinin babaannesidir.


Jet Sosyete 2. Bölüm Özeti


Tv 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Jet Sosyete 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Şubat 2018, Pazar akşamı yayınlanacak. Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gülse Birsel tarafından kaleme alınan, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz,Emre Taştekin,Ecem Uzun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Jet Sosyete dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Jet Sosyete Oyuncuları

Cengiz Bozkurt  kimdir?
Cengiz Bozkurt
Gülse Birsel  kimdir?
Gülse Birsel
Bartu Küçükçağlayan kimdir?
Bartu Küçükçağlayan
Şahin Irmak kimdir?
Şahin Irmak
Sarp Apak kimdir?
Sarp Apak
Hasibe Eren kimdir?
Hasibe Eren
Çağlar Çorumlu kimdir?
Çağlar Çorumlu
Ayşenil Şamlıoğlu kimdir?
Ayşenil Şamlıoğlu
Ecem Uzun kimdir?
Ecem Uzun
Emre Taştekin kimdir?
Emre Taştekin
Aslı Bekiroğlu kimdir?
Aslı Bekiroğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları