İstanbullu Gelin 41. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.67 Puan fragmana 12 oy verildi
İstanbullu Gelin 41. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Zeynep Günay Tan, Deniz Koloş
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Mart Cuma
Oyuncular
Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Özge Borak, Dilara Aksüyek, Fatih Koyunoğlu, Murat Aygen, Berkay Hardal

Bu fragman 10.857 kez izlendi.

İstanbullu Gelin Konusu

Star Tv ekranlarının başarılı dizisi İstanbullu Gelin, annesi ve babası olmadan hayata tutunmaya çalışan Süreyya'nın zorlu mücadelesini anlatmaktadır. Her hafta Cuma günleri Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi Bursa'da yaşayan hatrı sayılır bir ailenin hikayesini konu almaktadır. Teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya ile, tesadüfen tanışan varlıklı iş adamı Faruk Boran birbirlerine aşık olurlar. Bursa'nın köklü ailelerinden olan Boran ailesinin, İstanbul'da yetişen Süreyya'yı kabullenmesi hiç kolay olmayacaktır. Boran ailesinin hanımı Esma Sultan ise, İstanbullu gelinin konağa adım atmasını dahi istemeyecektir. Aslında konağın en büyük oğlu olan Faruk için gelin adayı Esma Sultan tarafından çoktan seçilmiştir. Her şeye rağmen evlenen Faruk ile Süreyya gün geçtikçe birbirlerine daha çok aşık olurlar. Konakta devam eden Esma ile Süreyya savaşı zaman zaman sınırları zorlasa da Süreyya'nın hamileliği tüm konakta biraz olsun buzların erimesini sağlar. Bunun yanı sıra konağa ateş gibi düşen Adem Sezgin, herkesin düzenini alt üst edecektir. Tüm bu olaylar yetmezmiş gibi bir kötü misafir daha Boran ailesini ve özellikle Faruk Boran'ı etkileyecektir. Yıllar sonra eski sevgilisi Begüm'den bir oğlu olduğunu öğrenen Faruk Boran, adeta çıkmaz bir yola girmiştir.

İstanbullu Gelin Karakterleri

Faruk Boran (Özcan Deniz): Bursa'nın en büyük otobüs firmasının sahibi. Ailenin en büyük oğlu olan Faruk, babasının vefat etmesinin ardından evin beyi olarak bilinir. Tesadüfen tanıştığı Süreyya ile olan zorlu ilişkisinin yanı sıra birden bire hayatlarına giren Adem Sezgin ile mücadele edecektir.

Süreyya Deniz (Aslı Enver): Oldukça güzel ve bir o kadar da başarılı bir genç kız olan Süreyya, konservatuar mezunudur. Küçük yaşta ailesiz kalan Süreyya, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Bursalı iş adamı Faruk Boran ile tanışan Süreyya'nın hayatı tamamen değişecektir.

Esma Boran (İpek Bilgin): Bursa'nın köklü ailelerinden olan Esma hanım, konağın sultanıdır. Kocasının vefatının ardından dört oğlunu tek başına yetiştiren Esma hanımın tek amacı konağa laik bir gelin adayı bulmaktır. Ancak en büyük oğlu Faruk'un konağa getirdiği İstanbullu gelini kabullenmek hiç kolay olmayacaktır.

Fikret Boran (Salih Bademci): Abisi Faruk'un hiçbir zaman kabullenemeyen, konağın ikinci oğludur. Yıllardır aşık olduğu İpek ile evlenir ancak sevgisinin karşılığını göremeyecektir. Yaptığı seçimlerle sadece abisini değil tüm aileyi etkileyecek adımlar atacaktır.

İpek Dokuyucu (Dilara Aksüyek): Esma hanımın Boran ailesine layık bir gelin olarak gördüğü oldukça güzel bir kadın. Faruk ile evlenme hayalleriyle büyüyen İpek, Süreyya'nın gelişiyle hırsını alamaz ve Fikret ile evlenmeyi kabul eder. Süreyya'nın her açığını meydana dökerek konağın huzurunu bozan İpek yaptığı seçimin sonucuna katlanmak zorunda kalır.

Adem Sezgin (Fırat Tanış): Boran ailesinin bilinmeyen oğludur. Faruk'tan ve tüm aileden almak istediği intikam peşinde ilerleyen Adem, Boran ailesinin düşmanı haline gelecektir.


İstanbullu Gelin 41. Bölüm FragmanıÖzeti :

İstanbullu Gelin 41. bölüm ile Eylülde sevenleriyle buluşacak. Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 41.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.
İstanbullu Gelin Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

İstanbullu Gelin Oyuncuları

Özcan Deniz
Özcan Deniz
Özge Borak
Özge Borak
Aslı Enver
Aslı Enver
Fatih Koyunoğlu
Fatih Koyunoğlu
İpek Bilgin
İpek Bilgin
Fırat Tanış
Fırat Tanış
Salih Bademci
Salih Bademci
Murat Aygen
Murat Aygen
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Bahtiyar Ölmez 19. Bölüm Fragmanı izle Bahtiyar Ölmez19. Bölüm puan 0
525 kez izlendi.
Kalk Gidelim 19. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim19. Bölüm puan 0
373 kez izlendi.
Yeni Gelin 42. Bölüm Fragmanı izle Yeni Gelin42. Bölüm puan 5
515 kez izlendi.
Adı Zehra 5. Bölüm Fragmanı izle Adı Zehra5. Bölüm puan 5
2.302 kez izlendi.
Aşk ve Mavi 58. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Mavi58. Bölüm puan 5
2.266 kez izlendi.
Vatanım Sensin 49. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin49. Bölüm puan 5
1.898 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 43. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid43. Bölüm puan 0
766 kez izlendi.
Arka Sokaklar 474. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar474. Bölüm puan 5
1.253 kez izlendi.
Survivor 2018 25. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201825. Bölüm puan 0
704 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 26. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201726. Bölüm puan 5
3.338 kez izlendi.