İntikam Fragmanı

İntikam dizisi ABD'de yayınlanmış olan Revenge'den uyarlandı. Yapımında InDHouse'u gördüğümüz İntikam dizisinin yayıncılığını Kanal D yaptı. Dizinin yönetmenliğini Mesude Erarslan Tekin yaparken yapımcılığını Elif Ayşe Durmaz üstlendi. Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler'in başrolleri paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Engin Hepileri, Zafer Algöz, Arzu Gamze Kılıç, Ezgi Eyüpoğlu, Zeynep Özder, Başak Danışman, Can Sipahi, Beyza Şekerci ve Tilbe Saran yer almıştır.

İNTİKAM DİZİSİ KONUSU

Derin Çelik henüz küçük bir çocukken babasından koparılmıştır. Patron tarafından uzerine kurulan kumpasın ardından babası hapse girerken Derin, çocukluk yıllarını yetimhanede geçirmek zorunda kalır. Çok geçmeden babası kızından uzakta kaldığı hapishanede hayatını kaybeder. Derin'in babası hapishanede her şeyi en ufak ayrıntısına kadar tuttuğu günlükte yazıya dökmüştür. Böylece kızına masum olduğunu ispat edebilecektir. 18 yaşında gençliğe yeni adım atmış genç bir kızken bu günlüklerle karşılaşır Derin hayatını tümüyle değiştirecektir. Babasını elinden alanlara karşı büyük bir kin duymaya başlayan Derin, babasına ve kendisine yapılanların intikamını almak için ant içer.

Derin, babasına kurulan kumpasın baş sorumlusu olarak Şahika Arsoy'u görmektedir. Şahika, Derin'in babasının kendisine duyduğu aşkı kullanarak onu tuzağa çekmiştir. Daha sonra ülkenin en zengin adamlarından birisi olan Haldun Ersoy ile evlenmiştir. Şahika'nın her şeyini elinden almak isteyen Derin, gerçek kimliğini gizleyerek Yağmur Özden ismliyle Şahika ve ailesinin çok yakınına sokulur. Şahika'nın yakışıklı ve kültürlü oğlu Emre ile yakınlaşır ve iyiden iyiye ailenin içine girmeyi başarır.

İNTİKAM DİZİSİ KARAKTERLERİ

Derin Çelik / Yağmur Özden

Babasının haksız yere hapse girmesiyle çocukluğunu yetimhanede geçirmiştir. Babasına ve kendisine yapılanların intikamını almaya ant içmiştir. İntikamını almak için elini kirletmekten asla çekinmez.

Emre Arsoy

Arsoy ailesinin yakışıklı ve kültürlü oğlu olan Emre, yurtdışındaki eğitiminin ardından Türkiye'ye dönüştür. Yağmur yani Derin'in Şahika'dan almak istediği  intikam için Emre'ye yaklaşmıştır. 

Rüzgar Denizci

Derin'in çocukluk aşkıdır. Yağmur Özden olarak karşısına gelen kişinin Derin olduğundan habersizdir. Kardeşiyle beraber bir kafe işletmektedir.

Şahika Arsoy

Derin'in babasının başına gelenlerdeki en büyük pay sahibinin Şahika Arsoy olduğunu düşünür. Şahika, Derin'in babasının kendisine olan aşkından faydalanarak hapse girmesine neden olmuştur. 

Hakan Eren

Bir iletişim şirketinin başındaki Hakan, ayrıca Derin'in en büyük sırdaşıdır. İntikam planında Derin'e yardımcı olmaktadır. 

Haldun Ersoy

Ülkenin en büyük şirrketlerinden birinin başında olan Haldun, hırslı ve sert yapısıyla dikkat çekiyor.

İntikam Oyuncuları

İntikam . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mesude Erarslan
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

İntikam Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »