İnsanlık Suçu Fragmanı

Adana'nın orta halli bir mahallesinde yaşayan Cemal, ailesini garsonluk yaparak geçindirmektedir. Yoksulluktan kurtulmak için hep bir çare arayan Cemal, hiç beklemediği bir an da yıkılacaktır. Babasının ölümü ile daha da zor durumda kalan Cemal, bu zamana kadar zengin bir amcası olduğundan habersiz yaşamıştır. Babası ölmeden önce Cemal'e bir amcası olduğunu ve bu amcasının zengin bir iş adamı olduğunu söyler. Babasının ölümü ile hayatının tamamen değişeceğini farkedemeyen Cemal, amcası Sami Gökdemir'in maddi vaatlerde bulunması Cemal'in aklını karıştıracaktır.Cemal'in aklını karıştıran bu teklif hayatını da karıştıracaktır.

Cemal'in annesi Hülya, oğlunun amcası zengin iş adamı Sami Gökdemir ile görüşmesini dahi istemez. Cemal, annesi Hülya'nın tüm çabalarına rağmen amcasının teklifini kabul eder. Sefalet içinde yaşamaktan kurtulmanın tek yolunun amcası olduğunu düşünene Cemal, artık dönüşü olmayan bir yola girmiştir. İstanbul'a amcasının yanına giden Cemal, henüz yaşayacaklarından bir haberdir. İstanbul'da ki Holdinge giden Cemal o arada hiç beklemediği bir şekilde tutuklanır. Kısa sürede Cemal'in hayatının bu denli değişmesine neden olan Gökdemir ailesi, vaat ettikleri payı Cemal'e verecekler mi?

Cemal, öte yandan kuzeninin nişanlısı Suna'ya aşık olacak ve aslında kendi benliğini kaybedecektir.

Ekranların sevilen dizisi İnsanlık SUç yep yeni bölümleriyle her Cumartesi günü saat 20:00'da Kanal D ekranalarında!

İnsanlık Suçu karakterleri

Cemal Gökdemir (Kaan Yıldırım); Liseyi bitirdikten sonra çalışmaya başlayan Cemal, ailesini geçindirmektedir. Babasının ölümünün ardından hayallerindeki zengiliğe kavuşmak için önüne bir fırsat çıkacaktır.

Suna Değirmenci (Gizem Karaca); 23 yaşındaki Suna, babasının iflasının ardından Sami'nin oğlu Gökhan ile yakınlaşarak annesinin isteklerini karşılamak zorunda kalır.

Cevher Akışık (Melike İpek Yalova); Kazandığı para ile evi geçindirmeye çalışan Cevher, oldukça güçlü bir kişiliğe sahiptir.

Gökhan Gökdemir (Serkay Tütüncü); Babasının şirketinde çalışmaya başlayan Gökhan, yine babasının zoruyla Suna ile ilişkisine devam etmektedir. 

Sami Gökdemir (Ahmet Mümtaz Taylan); Yıllarca kardeşi Asaf'tan uzak yaşayan Sami, oturaklı giyinişi ve tavırları ile etkileyen bir kişiliktir.

Selim Durak (Cankat Aydos); 25 yaşındaki Selim, yetiştirme yurdunda büyümüştür. Adana'da bir restoranda valelik yaparak para kazanmaya çalışmaktadır.

Emel Gökdemir (Deniz Uğur); Sami'nin eşi Emel'in gözü ailesinden başka kimseyi gözü görmez.

Hülya Gökdemir (Laçin Ceylan); Asaf'ın eşi.

İnsanlık Suçu Oyuncuları

İnsanlık Suçu . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Yöş
Yapım
2018 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

İnsanlık Suçu Son Bölüm Fragmanı

1