İkimizin Sırrı 6. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Akyoldaş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Eylül Pazar
Oyuncular
Aras Aydın, Leyla Feray, Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek

Bu fragman 3.868 kez izlendi.

İkimizin Sırrı Konusu

İkimizin Sırrı, Üs Yapım tarafından Atv için hazırlanan aşk ve dram türündeki televizyon dizisidir.

Güney Kore dizisi Marriage Contract isimli başka bir diziden uyarlanmaktadır. Dizinin ismi ilk olarak Evlilik Sözleşemesi olarak belirlenmiş ancak daha sonra İkimizin Sırrı olarak değiştirilmiştir.

Dizinin başrollerini Aras Aydın ve Leyla Feray paylaşmaktadır. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş'ın üstlendiği İkimizin Sırrı dizisinin senaryosunu ise başarılı yazar Özen Yıla kaleme almaktadır. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi başarılı isimler de yer almaktadır.

"Bir Anne-Kız Hikayesi"

Neva Canpolat (Leyla Feray), yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile anne kız sakin ve huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Neva'nın tırnaklarını kazıyarak kurduğu tüm düzen peşine düşen karanlık adamlarla yıkılır. Hayata tutunabilmek, kızına sahip olabilmek için artık daha fazla çabalamak zorunda kalan Neva'nın yolu bir trafik kazasında başarılı iş adamı Alp Karuhan (Aras Aydın) ile kesişir.

Hayat onları tekrar bir araya getirir ve Neva'nın hayatı tamamen değişir.


İkimizin Sırrı 6. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, İkimizin Sırrı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Eylül 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. İkimizin Sırrı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özen Yula tarafından kaleme alınan, Aras Aydın, Leyla Feray ,Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu,Ceyhun Mengiroğlu , Irmak Örnek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan İkimizin Sırrı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

İkimizin Sırrı Oyuncuları

Dolunay Soysert
Dolunay Soysert
Aras Aydın
Aras Aydın
Tülay Günal
Tülay Günal
Bestemsu Özdemir
Bestemsu Özdemir
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ah Nerede 7. Bölüm Ah Nerede 7. Bölüm
160 kez izlendi.
Duy Beni 7. Bölüm Duy Beni 7. Bölüm
573 kez izlendi.
Seversin 12. Bölüm Seversin 12. Bölüm
547 kez izlendi.
O Kız 1. Bölüm O Kız 1. Bölüm
1.210 kez izlendi.
Balkan Ninnisi 8. Bölüm Balkan Ninnisi 8. Bölüm
597 kez izlendi.
Tozluyaka 7. Bölüm Tozluyaka 7. Bölüm
1.112 kez izlendi.
Kusursuz Kiracı 1. Bölüm Kusursuz Kiracı 1. Bölüm
1.688 kez izlendi.