İki Yalancı Fragmanı

Kanal D tarafından ilk olarak 10 Temmuz 2017 yılında seyirciye sunulan İki Yalancı dizisi Tükenmez Kalem tarafından yapılmıştır. Yönetmen koltuğuna Eda Teksöz'ün oturduğu dizinin senaristliğini  Gani Müjde üstlenmiştir. Başrollerini Keremcem ve Yagmur Tanrısevsin'in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Serhan Arslan, Hazal Şenel, Çınar Kaan Şimşek, İlsu Olcahan, Aykut İspir, Erol Aydın, Selçuk Sazak, Simay Küçük Tuna, Tuna Arman, Şebnem Gürsoy, İnci Şen, Rahmi Dilligil, Ahmet Kayakesen, Pınar Karaman, Koray Erkök gibi birbirinden değerli oyuncular yer almaktadır. İki Yalancı dizisi reytingin düşük olması gerekçesi ile 9. bölümde final yapmıştır.

İki Yalancı dizisinin Konusu

İki Yalancı dizisi, birbirinden habersiz, ani birer kararla Bodrum'un yolunu tutan iki gencin yollarının kesişmesi ile başlar. Duygu çok sevdiği işinden atılarak işşiz kalmış günlerini evde geçirmeye başlamıştır. Fakat evdekilerin söylenmeleri ve yaptığı psikolojik baskılara daha fazla dayanamaz ve evden uzaklaşma kararı alırken, Serkan ise çocukluktan beri aşık olduğu biricik aşkının onu para yüzünden terk etmesiyle şoka girer ve Bodrum'a gitme kararı alır. Buranın onlara iyi geleceğini düşünen gençler yeni bir hayata başlamaya hazırlardır. Fakat karşılaşmalarından hemen sonra yalanlar silsilesini de beraberinde getirerek birbirlerine aşık olmuşlardır. Arkadaşlarının ısrarları ile zengin olma peşine düşüp sevgili bulma derdine düşen gençler için aşık olmak tabii ki hiç hesapta yoktur. Temeli yalan olan bu ilişkiyi yürütmek sandıkları kadar kolay değildir. İtiraf edilmeye çalışılan şeyler edilemezken, bu yalanlar başka yalanları da doğurur. Bir kördüğüm haline gelen bu aşk onları bir çıkmaza doğru sürükler. 

İki Yalancı Karakterleri

Serkan (Keremcem): Çocukluktan beri evlenme hayallerini kurduğu sevgilisinin onu kandırarak aldatması sonucu kadınlara olan güveni tamamen sarsılmıştır. Bodrum' a gidip hayata sıfırdan başlamak ister. Zengin ve güzel kızları ağına düşürüp aşık etme niyetinde olan Serkan, Duygu'ya aşık olur.

Duygu (Yağmur Tanrısevsin): İşşizlik kervanının üyesi olduktan hemen sonra ailesinin dırdırını çekemeyip bir kaçış yolu arar. Çareyi Bodrum'a gitmekle bulan Duygu zengin koca arayışına girer. Serkan'la karşılaşmalarının ardından ona aşık olur. Söylediği yalanlar koca bir çığ misali büyürken o bunun altında ezilir ve yalanlarını daha fazla saklayamaz.

İki Yalancı Oyuncuları

İki Yalancı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Eda Teksöz
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

İki Yalancı Son Bölüm Fragmanı

1 2 »