İçimdeki Fırtına 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 7 oy verildi
İçimdeki Fırtına 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
İpek Kadılar
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
18 Şuabat Cumartesi
Oyuncular
Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Papuçcuoğlu, Bİlge Şen, Servet Pandur, Hatice Şendil

Bu fragman 16.396 kez izlendi.

İçimdeki Fırtına Konusu

Aslan Film'in Star Tv için yaptığı İçimdeki Fırtına dizisi 11 Şubat 2017 tarihinde ilk bölümüyle yayınlandı. Merve Boluğur, Gizem Karaca ve Yusuf Çim'in başrolde yer aldığı diziyi Doğan Ümit Karaca yönetti, senaryosunu İpek Kadılar kaleme aldı. 6 bölüm yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisi 6 Mart 2017 tarihindeki bölümüyle erken final yaptı.

İçimdeki Fırtına dizisi iki kardeşin sürekli karşı karşıya gelmesini konu alıyor. Önceleri ikisi de masum birer çocukken birbirlerine sımsıkı sarılan Ezgi ve Deniz gençlik yıllarından itibaren büyük bir kopuş yaşar. Aslında aralarındaki husumeti can düşmanlığı olarak nitelendirmek daha doğru olacaktır. İki kardeş birbirinin hayatını mahvetmek için kıyasıya bir mücadeleye girişecektir. Nefret duygusu öylesine gözlerini kör etmiştir ki birbirlerinin kirli çamaşırları yavaş yavaş meydana çıkmaya başlar. Başlarda yaptıkları hoş gelse bu durum zamanla iki kardeşi çok zor durumlara sokacaktır. Aralarındaki husumeti bir kenara bırakıp birlikte hareket etmeleri gereken zamanlar gelecektir. Peki birbirlerine duydukları bu nefreti bir kenara bırakıp birlikte hareket edebilecekler mi?

İçimdeki Fırtına dizisi karekterleri

Ezgi Kara (Merve Boluğur)

Ezgi alımlı ve zeki bir kadındır. Moda sektöründe gözü yükseklerde olmasına karşın bulunduğu yer ona yetmemekte, fazlasını istemektedir. Ezgi ve kardeşi Deniz arasında bir husumet vardır. Zaten kardeşini sevmeyen Ezgi, bir de aşık olduğu Emre'nin Deniz ile beraber olması karşısında çılgına döner. Emre'yi Deniz'in elinden almak için her şeyi yapacaktır.

Deniz Kara (Gizem Karaca)

Deniz, kardeşi Ezgi'ye benzemez. İyi huylu ve hayattan beklentisi düşük bir kadındır. 8 yaşında Ezgi ile ikiz olmadığını öğrenir. 8 yıldır bu yalan kendisine söylenmiştir. Sonrasında bu durum kız kardeşine olan sevgisini azaltmaz. Ancak Ezgi'nin kendisine duyduğu kin ve hedefinde Emre olmasıyla, Ezgi ile karşı karşıya kalır. Onunla mücadele etmelidir.

Emre Bademli (Yusuf Çim)

Babasını doğmadan önce kaybeden Emre, büyük bir holdingin başındadır. Annesi Perihan Bademli, oğlu için her şey yapabilecek bir kadındır. Emre'ye Deran Holding'i yönetme rolü doğmadan önce biçilmiştir. Emre, Deniz'e aşık olur ve onunla evlenmek ister. Bu durum onu annesiyle karşı karşıya getirecektir.


İçimdeki Fırtına 2. Bölüm Özeti


İçimdeki Fırtına, yeni bölümü ile 18 Şubat Cumartesi 2017 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
İçimdeki Fırtına Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

İçimdeki Fırtına Oyuncuları

Merve Boluğur
Merve Boluğur
Mehmet Özgür
Mehmet Özgür
Gizem Karaca
Gizem Karaca
Hatice Şendil
Hatice Şendil
Levent Can
Levent Can
Burak Yamantürk
Burak Yamantürk
Yusuf Çim
Yusuf Çim
Servet Pandur
Servet Pandur
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.141 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
97 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
735 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
745 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.611 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.725 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
988 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.311 kez izlendi.