Huzur Sokağı Fragmanı

2012 yılında Atv tarafından yapılan Huzur sokağı dizisinin yönetmeni Şenol Sönmezdir. Toplam 2 sezon devam eden dizi 67 sonunda ekranlara veda etmiştir. 

Dizinin başrollerinde, Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Gökhan Mete,  Yeşim Salkım, gibi oyuncular rol almakta. 

HUZUR SOKAĞI KONU

İstanbul'un Huzur sokağında yaşayan Bilal ve Şükran birbirlerinden habersiz aynı semtte büyümülerdir. Bilal namazında dini bütün bir adamdır. Üniversitede kendisi gibi bir tane arkadaş bulmuştur. Necati. Necati'nin kız arkadaşı fazlasıyla rahattır. Bİlal ve Necati ile zaman geçire geçire oda dini bütün biri olmaya başlamıştır. Şükran ise zaten mütahasıp bir aileden gelir. Anne babasının biricik evladıdır. Kapalı kendi içinde yaşayan, anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.  

Bir gün Bilal uyandığında bir ses duyar. Ses Şükran'a aittir. Bilal artık Şükrana deliler gibi aşıktır. Feyza'da Bilal'e. Ona bir oyun oynamaya karar verir. Bilal'i elde edene kadar onun gibi davranacak, sonra kendine dönecektir. ama bir gün aldığı haberle sarsılır. Bilal ve Feyza evlenmek üzeredir. Feyza'da babasının bulduğu biri ile evlenir. Hayatı kabusa döner. 

HUZUR SOKAĞI OYUNCULARI

Bilal (Kutsi )

Bilal, mutasıp bir ailenin oğludur. Gündüzleri Üniversitede, geceleri taksicilik yapmaktadır. Kendi gibi aynı fikirlere sahip olan Şükran'a aşıktır. 

Şükran ( Sinem Öztürk)

Şükran; Şükran Saadet hanımın tek evladıdır.  Anaokulu öğretmenidir. Çocukluğundan beri sadece Bilal'i sevmiştir. 

Feyza ( Selin Demiratar)

Feyza; Zengin bir işadamının tek evladıdır. Hayatta herşeyi kolayca elde ettiğinden Bilal'i ilk gördüğünde aşık olur. Kolayca elde edebilirim sanar. Ancak Bilal'e oynadığı oyunu Dadısı Bilal'e anlattığında hayatı artık eskisi gibi olmaz.

Saadet Hanım (Güven Hokna)

Saadet Hanım; Şükran'ın annesidir. Bu hayatta istediği tek şey kızının Bilal ile mutlu bir yuva kurmasıdır. Bunun için evladını kötülerden korumaya çalışır. 

 

 

Huzur Sokağı Oyuncuları

Huzur Sokağı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şenol Sönmez
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Huzur Sokağı Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »