Hudutsuz Sevda Fragmanı

Hudutsuz Sevda dizisi ilginç ve hüzünlü hikayesi ile izleyicileri Fox TV ekranlarına topladı. Senaryosunu Bahadır Özdener,  Berna Aruz ve Haydar Şişman dan oluşan bir ekibin kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. Cem Tuncer ve Ercümen Orkut un bestelerini yaptığı Hudutsuz Sevda dizisinin yapımını Medyapım üstleniyor. Fatih Aksoy, Merve Girgin Aytekin, Direnç Aksoy Sidar yapımcılığında devam eden dram tarzındaki dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Dizinin oyuncuları

Hüzünlü hikayesi ile yürekleri dağlayan Hudutsuz Sevda daha ilk bölümü ile izleyicileri şok içinde bıraktı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çeken dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde sıralanıyor : Deniz Can Aktaş                  Halil İbrahim, Miray Daner          Zeynep Leto, Esra Dermancıoğlu             Asiye,  Burak Sergen      Rızvan Leto, Burak Sevinç   Fikret Leto, Asuman Dabak        Nedime, Çağla Irmak     Edanur, Hülya Gülşen    Sakine, Hülya Şen           Zuhal, Özgür Emre Yıldırım     Levent, Alp Akar              Tuncay Leto, Emre Bulut              Turan, Haydar Şişman   Derviş, Biran Damla Yılmaz                Yasemin, Erdem Kaynarca           Tarık Leto

Dizinin konusu

Daha küçük bir çocukken kan davası yüzünden babasını kaybedip İstanbula sürülen Halil İbrahim 20 sene sonra memleketi Karadenize geri döner. Yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geldiği memleketinde sevdiği kız olan Yasemin ile evlenmeyi ve yepyeni bir hayat kurmayı planlar. Yakat yaşananlar ve babasının da kanlıları olan Letolar buna izin vermez. Sevdiğini kaybeden Halil İbrahim o intikam hissiyle Yasemini öldüren Tarıkı affetmez.

Dizi nerede çekiliyor?

İlk bölümünde eşsiz Karadeniz manzaraları eşliğinde izleyiciyi kendinden alacak olan Hudutsuz Sevda dizisi ülkemizin Gürcistan sınırındaki Artvinde çekiliyor. İlk bölümlerinde doya doya Karadeniz ve özellikle de Artvin manzaraları eşliğinde izleyeceğimiz dizi daha sonra çekimlerini İstanbula kaydıracak.

Hudutsuz Sevda Oyuncuları

Hudutsuz Sevda . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Onur Tan
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Hudutsuz Sevda Son Bölüm Fragmanı

1 2 »