Hekimoğlu 45. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 45. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağmur Taylan, Durul Taylan,
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Nisan Salı
Oyuncular
Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım

Bu fragman 536 kez izlendi.

Hekimoğlu Konusu

Karga Seven Pictures tarafından Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020'nin ilk günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol alan Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve bölüm başkanı bir doktor. Öyle bir doktor ki, teşhis konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, ego, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir hekim. Çalıştığı hastanede bölüm başkanı olan Hekimoğlu, tüm ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yandan da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ateş Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Doktor Ateş, çalıştığı hastanede en zor hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Gaye ile başı fena derttedir. Çünkü Doktor Gaye kendisinin sadece teşhisde değil polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Fakat Hekimoğlu hastaların yalancı şikeyetlerinden fazlası ile sıkılmış sadece gerçekten ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu durum Doktor Gaye'nin tansiyonunu yavaş yavaş yükseltece ve Doktor Ateş Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Gaye ( Ebru Özkan)

Ateş Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Ateş Hekimoğlunun sadece ihtiyacı olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Fakat bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Doktor Orhan (Okan Yalabık)

Doktor Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Doktor Ateş kadar gerekli ancak onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 


Hekimoğlu 45. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Hekimoğlu 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Nisan 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Berkun Oya tarafından kaleme alınan, Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Hekimoğlu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Hekimoğlu Oyuncuları

Ebru Özkan
Ebru Özkan
Timuçin Esen
Timuçin Esen
Damla Colbay
Damla Colbay
Aytaç Şaşmaz
Aytaç Şaşmaz
Kaan Yıldırım
Kaan Yıldırım
Okan Yalabık
Okan Yalabık
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
277 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
526 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
365 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
260 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
478 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.352 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.468 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.290 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
892 kez izlendi.