Hayatımın Şansı Fragmanı

NTC Medya tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan 2022 - 2023 sezonu dizilerinden Hayatımın Şansı dizisi aile ve kadın türünde ele alınan bir dizi olarak dikkat çekiyor. Genç bir kadın olan Yonca'nın (Şifanur Gül) küçük kızı Sare ile birlikte hayata tutunmaya çalışmasının hikayesini anlatan Hayatımın Şansı'nın yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Dizinin hikayesini ve senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı kaleme alıyor. Dizi özellikle son dönemde artan kadın ve dram türündeki yapımların son örneklerinden biri olarak dikkatleri çekiyor.

HAYATIMIN ŞANSI KONUSU NEDİR?

NTC Medya tarafından Fox Tv için hazırlanan yeni dizilerden biri olan kadın ağırlıklı konusu ile dikkatleri çeken Hayatımın Şansı dizisinde genç bir kadın olan Yonca ve kızı Sare'nin hikayesi ekrana geliyor. 20'li yaşların ortalarında olan Yonca genç ve güzel bir kadındır ve küçük kızı Sare ile birlikte hayata tutunmaya çalışmaktadır. Yonca, bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken bir yandan da kızı Sare'nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Yonca canı kadar sevdiği kızını kaybetmemek için çırpınırken her şeyin çıkmaza girdiği bir anda hayatını değiştiren bir teklif alır. Ancak bu teklif Yonca'ya hayatının şansı gibi gözükse de bilmediği şey yağmurdan kaçarken doluya tutulduğudur. Gelen teklifle artık Yonca'nın ve kızı Sare'nin hayatı tümden değişecektir. Yonca ve küçük kızı Sare'nin hayata tutunma ve ayakta kalma mücadelesinin anlatıldığı Hayatımın Şansı Fox Tv'nin iddialı ve reyting beklediği yapımlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

HAYATIMIN ŞANSI OYUNCULARI

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden Hayatımın Şansı NTC Medya tarafından hazırlanmaktadır. Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan otururken, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı kaleme alıyor. Dram türünde ele alınan dizinin oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler yer alıyor. Dizide Şifanur Gül Yonca karakteri olarak seyirci karşısına çıkarken dizide yer alan diğer oyuncular asında, Alican Yücesoy, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin, Hale Soygazi, Toygun Elaldı ve Sekvan Serinkaya yer alıyor.

Hayatımın Şansı Oyuncuları

Hayatımın Şansı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Hayatımın Şansı Son Bölüm Fragmanı

1 2 »