Hayatımın Rolü Fragmanı

Süreç Film yapımı bir dizi olan Hayatımın Rolü dizisi Star TV'den izleyicisiyle buluştu. Sadullah Çelen yönetmenliğinde çekilen dizinin senaryosunu Gamze Özer kaleme aldı. 9 Temmuz 2012 tarihinde ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan Hayatımın Rolü dizisi 19 bölüm boyunca ekranlarda kalmaya devam etti. 17 Aralık 2012 tarihinde final bölümü yayınlanan dizi böylece ekranlara veda etti.

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Ebru Özkan'ın yer aldığı Hayatımın Rolü dizisinde bu iki isme İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksü, Ebru Aykaç, Tiraje Başaran, Su Kutlu, Berke Tevik, Alisa Sezen Sever, Aysun Metiner, İrfan Kangı ve Kubilay Penbeklioğlu eşlik etti.

Hayatımın Rolü dizisi konusu

Birbirini çok severek evlenen Müşfik ve Ela, güzel bir evlilik sürdürmektedir. Bu evlilik sonucu kucaklarına Amelya, Can ve Ecenaz adında üç güzel evladı kucaklarına alırlar. Yıllar geçer ve ikili arasında belli başlı sorunlar meydana gelmeye başlar. Artık bu evliliğin devam edebileceğini düşünmeyen Ela, çok sevmesine karşın Müşfik'ten ayrılmaya karar verir. Müşfik, Ela'dan ayrılmak istemese de Ela'nın bu tutumu karşısında durumu kabullenmekten başka çaresi yoktur. Ela ve çocuklarından ayrı kalmak Müşfik için kabus gibi bir şeydir. Bu yüzden düşünür ve onlardan ayrılmamak için dahice bir plan yapar.

Müşfik ve Ela'nın yoğun temposu nedeniyle onlar evde yokken çocuklara tuttukları bakıcı bakmaktadır. Çocuklarına karşı çok hassas olan ikili bakıcılarını çok detaylıca takip etmektedir. Bu yüzden bakıcıların kovulması çok uzun sürmez. Müşfik ve Ela'nın ayrıldığı sırada çocukların bakıcısı yine kovulmuştur. Seslendirmen ve oyuncu olan Müşfik, kılık değiştirerek yaşlı bir kadın halini alır. Sonrasında çocukların yeni bakıcısı olmak için iş başvurusunda bulunur. Bir şekilde kendini işe aldırmayı başaran Müşfik, çocukların yeni bakıcısıdır artık. Ailesi için her şeyi yapabilecek kadar gözükara bir adam olan Müşfik, Ela yakınındayken yaşlı bir dadı gibi davranmaktadır ama aslında Ela ve çocuklarına göz kulak olmaktadır. Bu rol onun hayatının rolü olmuştur artık ve oynadığı dadılık oyununun nasıl noktalanacağı tam olarak bir muammadır.

Hayatımın Rolü Oyuncuları

Hayatımın Rolü . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Hayatımın Rolü Son Bölüm Fragmanı

1 2 »