Hayatımın Neşesi Fragmanı

Hayatımın Neşesi, Goya Entertainment tarafından TRT 1 için hazırlanan, ilk bölümü 7 Temmuz 2023 tarihinde izleyiciyle buluşan komedi türündeki televizyon dizisidir. Yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ'un yer aldığı dizinin senaryosu Ekin Atalar tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin başrollerini ise Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin üstlenmektedir.

HAYATIMIN NEŞESİ KONUSU

Ev hanımlığından Tıp eğitimine geri dönen ev hanımı Neşe'nin hikayesi...

Neşe (Şebnem Bozoklu) ve Mustafa (Tolga Tekin)'nın mutlu ve bir o kadar da eğleceli aile hikayesinin konu alındığı dizide izleyiciyi büyük bir eğlence karşılıyor.

Neşe, iki çocuğu Zeynep, Emre ve eşi Mustafa ile birlikte mutlu bir yaşam sürse de çevresinde yaşanan olaylar onu bambaşka maceralara sürükleyecek. Zeynep'in annesinin ev hanımı olmasından rahatsız olması, Emre'nin bilgisayar oyunlarına kendini kaptırması Neşe için yeni başlangıç düşüncesinin ilk adımı olacak.

Mustafa'nın kardeşi Serdar'ın aşık olduğu Aylin'i aileyle tanıştırması, Aylin'in gerçek mesleğini söylemeyip doktor olarak tanıtması Neşe için yarım kalan Tıp eğitimini tamamlamaya nasıl yönlendirecek?

HAYATIMIN NEŞESİ OYUNCU KADROSU

Başrollerini ise Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin üstlendiği Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncu kadrosunda, Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol, Gizem Kala, Selma Guneri, Süreyya Güzel, Nisan Dökmeci, Said Ege Yıldırım ve Özlem Ünaldı gibi sevilen oyuncular yer almaktadır.

 

Hayatımın Neşesi Oyuncuları

Hayatımın Neşesi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şahin Altuğ
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Trt 1

Hayatımın Neşesi Son Bölüm Fragmanı

1 2 »