Hayat Yolunda Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Yolunda, ilk olarak 2014 yılında ekranalra gelmiştir. D Yapım'ın üstlendiği Hayat Yolunda dizisinin yapımcılığını E. Ayşe Durmaz üstlenmktedir. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan ve Nezaket Çoşkun otururken, senaryosunda ise Hülya Koper yer almaktadır. Çekimlerinin İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildiği Hayat Yolunda dizisi her çarşamba yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yer almıştır. Gençlik ve aşk türündeki Hayat Yolunda projesi, daha önce büyük bir ilgiile takipedilen Doktorlar dizisine benzetilmiştir. Toplamda 13 bölümden oluşan Hayat Yolunda dizisi daha sonra reytinglerin düşmesi nedeniyle ekranlara veda etmiştir.

Prof. Dr. Veysel Hoca, İstanbul'da yer alan özel bir hastanenin sahibidir. Kendi varlığını değil de hastalarının sağlığını öncelik olarak bilen Veysel Hoca, hastanede yaşanan sıkıntılar nedeniyle iflas etmek zorunda kalacaktır. Ancak hastanedeki doktorlarında istifa etmesi üzerine Veysel Hoca, daha önce yetiştirdiği cerrahları kendi bünyesinde toplamak ister. Ancak hiç kimseden olumlu dönüş alamamıştır. Bu üzücü olayın üzerine sağlığında sıkıntılar yaşamaya başlayan Veysel Hoca'nın kızı Yelda, babası için uğraşmaktadır. Kızının tüm çabasıyla hastanede yeni bir ekip kuran Veysal Hoca, artık yeni ekibi ile yeni maceralara atılmak üzeredir.

Başrollerinde Nur Fettahoğlu ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Kanal D kanalının sevilen dizisi Hayat Yolunda oyuncu kadrosunda, Burak Ymaantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler ve Ediz Hun gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Hayat Yolunda dizisi karakterleri

Op. Dr. Cem Korcan (Engin Öztürk); Oldukça başarılı bir doktor olan Cem, Van'da hizmet vermektedir. Yelda'nın ısrarları üzerine Veysel bey'in hastanesinde çalışmayı kabul eder. Yıllar önce yaşadıkları ilişkinin etkisinden kurtulamayan Cem ve Şafak, yıllar sonra aynı hastanede çalışmaya başlayacaklardır.

Doc. Dr. Şafak Günay (Nur Fettahoğlu); İzmir'de mesleğine devam eden Şafak, kısa süre önce eşi tarafından aldatıldığını öğrenmiştir. Bu nedenle Yelda'nın İstanbul'da ki iş teklifini kabul edecek ve kızı ile yeni bir hayat kurmaya çalışacaktır. Onu aldatan kocası ve Cem arasında kararsız kalan Şafak, oldukça güçlü ve başarılı bir kadındır.

Hayat Yolunda Oyuncuları

Hayat Yolunda . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Feride Kaytan
Yapım
2014 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Hayat Yolunda Son Bölüm Fragmanı

1 2 »