Hayat Sırları 6. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.33 Puan fragmana 6 oy verildi
Hayat Sırları 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Can Oğuz
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
06 Aralık Çarşamba
Oyuncular
Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker, Nilgün Türksever, Gökçe Yanardağ

Bu fragman 3.769 kez izlendi.

Hayat Sırları Konusu

Star Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Hayat Sırları, Kuzgun Ailesi'nin dışarıdan oldukça masum görünün yaşamlarının altında büyük bir sır ortaya çıkmayı beklemektedir. Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un üztlendiği Hayat Sırları dizisinin ilk bölümü 1 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı. Her hafta Çarşamba günleri ekrana gelen sevilen dizi Hayat Sırları, ilk bölümünden itibaren reyting sıralamalarında da başarısını gösterdi.

Hayat Sırları, Mustafa ile İnci Kuzgun ailesinin yıllardır çocuklarından bile sakladıkları bu büyük sırları ortaya çıkmak üzeredir. Bu sır, Kuzgun ailesinin kızları Avukat Seher'in üniversite yıllarında yaşadığı büyük aşkı yüzünden ortaya çıkacaktır. Üniversite yıllarında ki büyük aşkı film yönetmeni Burak, yıllar sonra izini kaybettiren Seher'in aşkını anlatan bir film yapacaktır. Ve bu film ile birlikte sırlar meydana çıkacaktır.

Hayat Sırları Karakterleri

Mustafa Kuzgun (Ahmet Mümtaz Taylan); Esnaf lokantası sahbi olan Mustafa Kuzgun, büük sır yüzünden yıllarca dkkandan dışarı çıkmayarak kendisini çocuklarına adamıştır. Ailenin babası Mustafa Kuzgun, vaktini yemek yaprak geçirmektedir.

Seher Kuzgun (Hazar Ergüçlü); Mustafa Kuzgun'un en büyük kızı olan Seher, avukattır. Üniversite yıllarında aşık olduğu Burak'ı bir an da terketmiş ancak yıllar sonra tekrar karşısına çıkmıştır. Bu büyük aşk ailenin sırrının ortaya çıkmasına sebep olabilecektir.

Burak Özer (Ekin Koç); Seher'in üniversite yıllarında ani bir karar ile terkettiği Burak, yönetmenlik yapmaktadır. İyi bir eğitim almış olan Burak, herkes tarafından takdir edilen bir kişiliğe sahiptir.

İnci Kuzgun (Devrim Yakut); Mustafa Kuzgun'un eşi. Ailenin en büyük sırrının ortağı olan İnci,  aynı zamanda Mustafa'nın dert ortağıdır. Eğleneceli bir kişiliğe sahip olan İnci, çocuklarına ve kardeşlerine iyi bir annelik yapmaktadır.

Kemal Kuzgun (Olgun Toker); Kuzgun ailesinin oğlu. KPSS'yi bir türlü kazanamayan Kemal, babasının yolundan gitmeyi tercih ederek iyi bir aşçı olmayı başarmıştır. Ancak ailesinin bir cafede şef olarak çalıştığından haberi yoktur. Annesi gibi esprili bir kişiliğe sahip olan Kemal, bir o kadar da çekicidir. 

Melek Paşalı (Ayşegül Cengiz Akman); 15 yıl önce ablasının yanına taşınan Melek bir sene sonra Zafer ile evlenir. Tüm yaşamını eşi Zafer'i yola sokmaya çalışarak geçiren Melek, aynı zamanda lokantada çalışmaktadır.

Şirin Kuzgun (Ecem Erkek); Kuzgun ailesinin küçük kızı Şirin, ailede hep abla ve abisinin hatalarının kendisine yüklenmesine göz yummuştur. Kuzgun ailesi, kızları Şirin'in bulduğu sigortalı işten dolayı çok mutlu olurlar.

Zafer Paşalı (Mehmet Bilge Aslan); İnci'nin eşi. Bir türlü iş sahibi olamayan Zafer, hem tembel hem de kendini sevdirebilen bir kişidir. Eşi İnci'nin bulduğu tüm işlerden kovulan Zafer, Hasanan adında bir erkek çocuğa sahiptir.


Hayat Sırları 6. Bölüm FragmanıÖzeti :

Hayat Sırları, yıllardır sırtlarında taşıdıkları, kimseye anlatamadıkları büyük sırları, ilmek ilmek ördükleri mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin, sevgiyle sarmalanmış, ama bir o kadar da tehlikelerle dolu hikayesini anlatıyor. Hayat Sırları 6. Bölüm fragmanı,
Hayat Sırları Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Hayat Sırları Oyuncuları

Gökçe Yanardağ
Gökçe Yanardağ
Ahmet Mümtaz Taylan
Ahmet Mümtaz Taylan
Devrim Yakut
Devrim Yakut
Hazar Ergüçlü
Hazar Ergüçlü
Ekin Koç
Ekin Koç
Olgun Toker
Olgun Toker
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı izle Kanatsız Kuşlar27. Bölüm puan 2.33
900 kez izlendi.
Gülizar 1. Bölüm Fragmanı izle Gülizar1. Bölüm puan 0
1.549 kez izlendi.
Meryem 2017 21. Bölüm Fragmanı izle Meryem 201721. Bölüm puan 5
1.595 kez izlendi.
Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm Fragmanı izle Siyah Beyaz Aşk10. Bölüm puan 3.67
4.248 kez izlendi.
Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul99. Bölüm puan 5
4.648 kez izlendi.
Söz 26. Bölüm Fragmanı izle Söz26. Bölüm puan 0
1.654 kez izlendi.
Dolunay 24. Bölüm Fragmanı izle Dolunay24. Bölüm puan 3.67
6.142 kez izlendi.
Kadın 2017 9. Bölüm Fragmanı izle Kadın 20179. Bölüm puan 5
8.694 kez izlendi.
Kızlarım İçin 4. Bölüm Fragmanı izle Kızlarım İçin4. Bölüm puan 5
5.420 kez izlendi.
Şevkat Yerimdar 2017 30. Bölüm Fragmanı izle Şevkat Yerimdar 201730. Bölüm puan 3
1.602 kez izlendi.