Hayat Devam Ediyor 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Hayat Devam Ediyor 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mahsun Kırmızıgül, Yıldız Hülya Bilban
Yapım
2011 / Türkiye
Vizyon Tarihi
25 Kasım Cuma
Oyuncular
Fikret Kuşkan, Şenay Gürler, Rozet Hubeş, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Meltem Miroğlu, Neslihan Atagül, Sera Tokdemir, Serkan Şenalp

Bu fragman 82.781 kez izlendi.

Hayat Devam Ediyor Konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün ses getiren projelerinden biri olan Hayat Devam Ediyor, aslında bir sosyal sorumluluk projesi niteliğinde yapılmıştır. yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği dizi Atv ekranlarında yayına başlamıştır. Dizinin yönetmenliğini yine Mahsun Kırmızıgül üstlenmiş senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı, Yunus Emre Gümüş ile beraber yazmıştır. 

Hayat Devam Ediyor dizisi 2 sezon 49 bölüm sürerek final kararı almıştır. Dizinin başrollerinde ise, Fikret Kuşkan, Rozet Hubeş, Onur Tuna, Meltem Miraloğlu, Serkan Şenalp, Suna Selen, Sera Tokdemir, Neslihan Atagül, Çağla Şimşek ve Rana Cabbar gibi isimler yer almaktadır.

HAYAT DEVAM EDİYOR KONUSU

Nevşehir'in Avanos kentinde yaşayan İsmail Bakırcı ve daha küçücükken yetim ve öksüz kalmış kuzeniyle evlendirilmesinde talihsiz kaderi örülmeye başlamış. Teyze kızı ile yaptığı mecburi evliliğinden 4 çocuğu olmuş. Zeliha, Bekir, Şiraç ve Şirin. yıllar geçmiş nevşehire gelen İzmirli tapu müdürünün  güzeller güzeli kızı Cennet ile aşkı bulmuş, Cennet'de ilk eşi Kudret'i hiç sorun etmemiş ve kuma gelmiştir. Malik, Hayat ve Lavin adında 3 çocuğu da Cennet'ten olmuştur. 

Babasndan kalma çömlekçilik işini yürüten ve işinin Ehli olan İsmail'in artık eskisi kadar geliri olmadığından 7 çocukla fakirliğin kapısında kalmıştır. Hergün bir dert başına gelen Çömlekçi İsmail'in öğretmen olan kızı Zeliha Şehirde yaşar. Bekir tüm Nevşehir'e bela olmuş ipsiz sapsız gezip zarar veren biri olup çıkmıştır. En büyük oğlu Şiraç ise okuyamanın verdiği öfkeyle babasına hep mesafe duymuş, Şirin ise gözü sadece zengin koca bulmada olmuştur. 

Cennetten olan çocukları Malik'in kolu sakattır. Babasına dedesine getir götür işleri yapar ama onlara destek olamamanın verdiği buruklukla hergün biraz daha içine kapanmaktadır. Hayat daha 15 yaşında olmasına rağmen Kerem'e aşık olmuş hatta bu aşkın alevi ile Kerem ile birlikte olmuş bu olay da en kısa zamanda ortaya çıkmıştır. Bu utanç ile yüzü kızaran Çömlekçi İsmail bey Nevşehir'in en ileri gelen büyüklerinden 75 yaşındaki Abbas Altındağ'ın Hayat'a göz koymasını namusunu temizleme yolu olarak görmüş ve evlendirmiştir. 

Hayat'ın artık aşılmaz duvarları Cehenneme çevrilmiş kalbinde Kerem'in aşkı alev alev yanmaktadır. 

İSmail Bey Hayat evlendikten hemen sonra İstanbul'a göç etme kararı almış hayat dışında tüm çocuklarını toplayıp İstanbulda bir göz oda eve yerleşmiştir.  Önlerine eğilen başı dışında hiç bir eşyası olmayan Bakırcı ailesinin hayatı artık baştan başlayacak ve her başlangıçta daha büyük bir darbe ile yeniden yıkılacaktır. 

HAYAT DEVAM EDİYOR OYUNCU KADROSU

İsmail Bakırcı(Kudret Kuşkan)

İsmail Bey; babadan kalma çömlekçilik mesleği ile uğraşmaktadır. Küçük yaşta teyzesi ve eniştesi ölünce geride kalan kızı nikahına almış ve 4 çocuğu olmuştur. Daha sonra Cennet ile tanışmış ve 3 çocuğu da Cennet'ten olmuştur. Çocuklarının büyürken başlarına gelenler İsmail Bey'i adeta yerin en diplerine sokmaktadır. 

Kudret Bakırcı ( Rozet Hubeş)

Küçük yaşta anne ve babasız kalınca İsmail ile evlenmiş ondan da 4 çocuğu olmuştur. Ama İsmail bey sonradan aşkı tadınca Cennet'i eve kuma getirmiş Kudret'in mutlu mesut yaşadığını sandığı yuvasına ateş düşmüştür.

Cennet Bakırcı ( Şenay Gürler)

Cennet İzmirli güzeller güzeli bir kadındır. Yıllar önce babasının mesleği için Nevşehir'e gelmiş, orada İsmail Bakırcı ile birbirlerine aşık olmuştur. İlk karısının üzerine kuma giden Cennet İsmail Bey'e olan aşkından ne Kudret'i nede çektiği sefaleti hiç sorun etmemiştir.

Hayat Bakırcı ( Meltem Miraloğlu)

Kudret Beyin Cennetten olan ikinci çocuğudur. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen yaptığı hata hayatının kararmasına mal olmuş, babası namus davası diyerek Hayat'ı 75 yaşında bir adama kuma olarak vermiştir.

 


Hayat Devam Ediyor 2. Bölüm Özeti


Hayat Devam Ediyor, yeni bölümü ile 25 Kasım Cuma 2011 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Hayat Devam Ediyor Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8

Hayat Devam Ediyor Oyuncuları

Neslihan Atagül
Neslihan Atagül
Şenay Gürler
Şenay Gürler
Serkan Şenalp
Serkan Şenalp
Sera Tokdemir
Sera Tokdemir
Fikret Kuşkan
Fikret Kuşkan
Rozet Hubeş
Rozet Hubeş
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Meltem Miroğlu
Meltem Miroğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Çocuk 18. Bölüm Çocuk18. Bölüm puan 3
413 kez izlendi.
Kuruluş Osman 8. Bölüm Kuruluş Osman8. Bölüm puan 3
1.233 kez izlendi.
Afili Aşk 31. Bölüm Afili Aşk31. Bölüm puan 3
618 kez izlendi.
Benim Adım Melek 18. Bölüm Benim Adım Melek18. Bölüm puan 3
1.526 kez izlendi.
Zemheri 3. Bölüm Zemheri3. Bölüm puan 3
1.256 kez izlendi.
Doğduğun Ev Kaderindir 4. Bölüm Doğduğun Ev Kaderindir4. Bölüm puan 3
1.521 kez izlendi.
Hekimoğlu 5. Bölüm Hekimoğlu5. Bölüm puan 3
897 kez izlendi.
Kadın 80. Bölüm Kadın80. Bölüm puan 3
1.929 kez izlendi.
Ramo 3. Bölüm Ramo3. Bölüm puan 3
2.391 kez izlendi.
Tutunamayanlar 4. Bölüm Tutunamayanlar4. Bölüm puan 3
462 kez izlendi.