Hayat Ağacı 10. Bölüm Fragmanı

Hayat Ağacı 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Yöş
Yapım
2014 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Kasım Salı
Oyuncular
Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Tülin Özen, Tolga Güleç, Özge Özberk, İbrahim Kendirci

Bu fragman 5.485 kez izlendi.

Hayat Ağacı Konusu

Hayat Ağacı, ilk bölümü ile 2014 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Nilgün Sağyaşar tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Fikret Kuşkan bulunan Hayat Ağacı dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Tülin Özen, Tolga Güleç, Özge Özberk, İbrahim Kendirci gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Hayat Ağacı 10. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Hayat Ağacı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Kasım 2014, Salı akşamı yayınlanacak. Hayat Ağacı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nilgün Sağyaşar tarafından kaleme alınan, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Tülin Özen, Tolga Güleç, Özge Özberk, İbrahim Kendirci gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Hayat Ağacı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Hayat Ağacı Oyuncuları

Özge Özberk kimdir?
Özge Özberk
Fikret Kuşkan kimdir?
Fikret Kuşkan
Tülin Özen kimdir?
Tülin Özen
İdil Fırat kimdir?
İdil Fırat
Tolga Güleç kimdir?
Tolga Güleç
İbrahim Kendirci kimdir?
İbrahim Kendirci
Onur Saylak kimdir?
Onur Saylak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları