Hangimiz Sevmedik Fragmanı

Hangimiz Sevmedik dizisinin yapımını BSK Yapım üstlenirken TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşmuştur. Senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün tarafından yazılan dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yapmıştır. Hangimiz Sevmedik'in oyuncu kadrosunda Gül Onat, Altan Erkekli, Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri, Deniz Erol yer almıştır.

Hangimiz Sevmedik konusu

Bundan yıllar yıllar önce birbirine büyük bir aşk besleyen Adile ve Münir, aşklarını ölümsüzleştirmek için evlenmeye karar verirler. Tabi aileleri saçma sapan nedenlerle bu evliliğe şiddetle karşı çıkmaktaydı. Bu durumda sevdiği kadını kaçırmaktan başka çaresi kalmadığını anlar. Adile'ye haber verir ve 12 Eylül 1980 tarihinde hazır olarak beklemesini söyler. Tam da o gün askeri darbe cereyan eder. Askerler sokakta Adile'yi bekleyen Münir'e rastlarlar. Sonrasında askerlerin kendisinden şüphelenmesi nedeniyle 2 ay suçsuz yere içerde yatar. Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz ilk işi Adile'yi bulmak olur. O gece kaçmak için Münir'i bekleyen Adile, kimseyi bulamaz. Ayrıca günlerce Münir'den haber alamaması Adile'nin tepesinin atmasına neden olur. Kendisine gelen görücüleri kabul ederek başka bir adamla evlenir. Münir'de bu durumu gururuna yediremez ve başka bir kadınla evlenir. Böylece birbirini seven iki aşık bir yanlış anlaşılma nedeniyle sevmedikleri insanlarla evlenir ve birbirleriyle asla konuşmazlar. Kaderin bir cilvesi olacak ki Adile ve Münir'in çocukları Itır ve Tarık'ta birbirlerine aşık olurlar. Anne ve babalarının düşmanlıklarını bilen ikili gizlice birbiriyle nikah kıyarlar. Peki bu duruma Münir ve Adile'nin tepkisi ne olacak?

Hangimiz Sevmedik karakterleri

Adile Çam - Gül Onat

Bir Terzi olan Adile çalışkanlığıyla nam salmış bir kadın. Eşini yakın bir zaman önce kaybetmiştir. Doktor olan oğlu için muhayenehane açmak en büyük hayali. Münir'e büyük bir öfkesi olsa da derinlerde bir yerlerde onu hala seviyor. 

Münir Yeşil - Altan Erkekli

Babacan bir adam olan Münir, mahalleli tarafından büyük saygı görüyor. Suçsuz yere 2 ay hapis kalması kızının avukat olmasını istemesine neden olmuştur. Kızı da üniversiteden avukat olarak mezun olmuştur. 13 yıl önce eşi Esma'yı kaybetmesinden beri yalnız. O da Adile'yi hala içten içe seviyor.

Itır Yeşil Çam - Selen Soyder

Bir avukat olan Itır, babasının bir numaralı düşmanı Adile'nin oğlu Tarık'a aşık olmuş ve onunla gizlice evlenmiştir. Annesinin ölümüyle babasına ve kardeşlerine büyük destek olmuştur.

Tarık Yeşil - Can Yaman

Itır ile tutkulu bir aşk yaşayan Tarık bir doktordur. Annesinin Münir'den neden bu kadar nefret etmesine anlam veremez ve Münir'e saygıyla bakar. Muhayenehane açmak gibi bir hedefi var.

Hangimiz Sevmedik Oyuncuları

Hangimiz Sevmedik . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Metin Balekoğlu
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Trt 1

Hangimiz Sevmedik Son Bölüm Fragmanı

1 2 »