Hadi Be Oğlum Fragmanı

Hadi Be Oğlum Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bora Egemen
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
2018-02-16
Oyuncular
Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Büşra Develi, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın

Bu fragman 7.663 kez izlendi.

Hadi Be Oğlum Film Konusu

16 Şubat 2018 tarihinde vizyona giren Hadi Be Oğlum, dram türündeki yerli sinema filmidir. Fırat Parlak'ın yazdığı ve Bora Egemen'in yönettiği Hadi Be Oğlum'un yapımcılıklarını Fırat Parlak ve Koray Şahin yapmıştır. 965 bin 66 biletli seyirci tarafından izlenen Hadi Be Oğlum, gişede 11 milyon 365 bin 957 TL hasılat elde etmiştir.

Hadi Be Oğlum'un başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi yer aldı. Bu iki isme Alihan Türkdemir, Yücel Erten, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç, Yıldız Kültür, Cansın Özyosun, Ayşegül Kaygusuz, Mert Aygün, Anıl Kurtuldu, Samet Gürsel, Orçun Kaptan, İlkay Akdağlı, Erdoğan Aydemir, Suat Güzey, Ayşenur Yazıcıoğlu, Nuri Gökaşan, Durul Bazan ve Suat Aksoy eşlik etmiştir. 

Hadi Be Oğlum Özet: Hadi Be Oğlum, bir baba ve oğulun hikayesini konu almaktadır. Aile mesleği olan balıkçılıkla uğraşan Ali, Efe adındaki oğlunu tek başına büyütmeye çalışan bir babadır. Ancak Efe yaşıtlarına göre özel bir çocuktur. İnsanlarla iletişim kurma sıkıntısı çeken Efe, kimseyle konuşmayan, sessiz, sakin ve kendi halinde bir çocuktur. Bir kez olsun ağzından baba kelimesi çıkmamıştır.  Aralarında bir baba oğul ilişkisi olmadığı için Ali kendini eksik hissetmektedir. Kendi yaşadığı sıkıntılar yetmezmiş gibi bir de çok sevdiği oğlunun yaşadığı sıkıntılarının üzerine gitmekte ve onu hayata kazandırmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Bu yolda her şeyi yapabilecek fedakar bir babadır.

Hadi Be Oğlum Filminin Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?
Kıvanç Tatlıtuğ
Sezai Aydın kimdir?
Sezai Aydın
 

Vizyondaki Film Fragmanları