Hadi Be Oğlum Fragmanı

Hadi Be Oğlum Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bora Egemen
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
2018-02-16
Oyuncular
Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Büşra Develi, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın

Bu fragman 7.398 kez izlendi.

Hadi Be Oğlum Film Konusu

16 Şubat 2018 tarihinde vizyona giren Hadi Be Oğlum, dram türündeki yerli sinema filmidir. Fırat Parlak'ın yazdığı ve Bora Egemen'in yönettiği Hadi Be Oğlum'un yapımcılıklarını Fırat Parlak ve Koray Şahin yapmıştır. 965 bin 66 biletli seyirci tarafından izlenen Hadi Be Oğlum, gişede 11 milyon 365 bin 957 TL hasılat elde etmiştir.

Hadi Be Oğlum'un başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi yer aldı. Bu iki isme Alihan Türkdemir, Yücel Erten, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç, Yıldız Kültür, Cansın Özyosun, Ayşegül Kaygusuz, Mert Aygün, Anıl Kurtuldu, Samet Gürsel, Orçun Kaptan, İlkay Akdağlı, Erdoğan Aydemir, Suat Güzey, Ayşenur Yazıcıoğlu, Nuri Gökaşan, Durul Bazan ve Suat Aksoy eşlik etmiştir. 

Hadi Be Oğlum Özet: Hadi Be Oğlum, bir baba ve oğulun hikayesini konu almaktadır. Aile mesleği olan balıkçılıkla uğraşan Ali, Efe adındaki oğlunu tek başına büyütmeye çalışan bir babadır. Ancak Efe yaşıtlarına göre özel bir çocuktur. İnsanlarla iletişim kurma sıkıntısı çeken Efe, kimseyle konuşmayan, sessiz, sakin ve kendi halinde bir çocuktur. Bir kez olsun ağzından baba kelimesi çıkmamıştır.  Aralarında bir baba oğul ilişkisi olmadığı için Ali kendini eksik hissetmektedir. Kendi yaşadığı sıkıntılar yetmezmiş gibi bir de çok sevdiği oğlunun yaşadığı sıkıntılarının üzerine gitmekte ve onu hayata kazandırmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Bu yolda her şeyi yapabilecek fedakar bir babadır.

Hadi Be Oğlum Filminin Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ
Sezai Aydın
Sezai Aydın
 

Vizyondaki Film Fragmanları

Aşk ve Savaş Aşk ve Savaş 2019, Almanya
24 kez izlendi.
MA_ŞER MA_ŞER 2022, Türkiye
48 kez izlendi.
Sıradaki Şarkı Sıradaki Şarkı 2021, Güney Kore
48 kez izlendi.
Masal Şatosu: Gizemli Misafir Masal Şatosu: Gizemli Misafir 2022, Türkiye
48 kez izlendi.
Laal Singh Chadha Laal Singh Chadha 2022, Hindistan
96 kez izlendi.
Korku Evi Korku Evi 2020, ABD
299 kez izlendi.
Kızıl Kitap Kızıl Kitap 2022, Yeni Zelanda
98 kez izlendi.
Çiykinley Çiykinley 2020, Almanya
145 kez izlendi.
Doğmamış Doğmamış 2020, ABD
97 kez izlendi.