Güzel ve Çirkin Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güzel Çirkin, Nazlı ile Murat'ın hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak 2013 yılının Temmuz ayında ekranlara gelmeye başlayan Güzel Çirkin dizisi, Erler Film öncülüğünde yürütülmektedir. Polisiye, macera ve komedi türündeki Güzel Çirkin dizisinin senaryosunda Rüya İşçileri yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun oturmaktadır. Yapımcılığında İlker İnanoğlunun bulunduğu Güzel Çirkin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmiştir. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Güzel Çirkin dizisi toplamda 13 bölümden oluşmaktadır. Ancak bir süre sonra yayın saatini değiştiren proje reyting sıralamalarında düşüşe uğrayarak final yapmak zorunda kalmıştır. Başrollerinde Naz Elmas ve Ali Sunal gibi başarılı isimlerin bulunduğu Kanal D'nin sevilen dizisi Güzel Çirkin oyuncu kadrosunda Cahit Gök, Mihriban Er, Ali İpin, Nazan Diper, Mehmet Çevik, Pamir PEkin, Gözde Türkpençe ve Kamil Güler gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Birlikte çalışmak zorunda olan Nazlı ile Murat, birbirine tamamen zıt iki polistir. Her ikisinin de birbirinden nefret ettiği polislerin arasından atışmalar eksik olmamaktadır. Murat, Nazlı'nın bu zorlu görevde çok fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Ancak bu durum tam tersine gelişecek ve Murat ile Nazlı, uzun süre birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

Güzel Çirkin dizisi karakterleri

Nazlı (Naz Elmas); Başarısını hem eğitim yıllarında hem demeslek hayatında kanıtlayan Nazlı, zengin bir ailenin kızıdır. Herkesin aksine makam sevdasından uzak çalışkan bir polis olmayı tercih etmektedir. Cinayet masasına karşı oldukça ilgilidir. İstanbul'da ki yeni görevinde Murat ile çalışmak zorunda kalan Nazlı, kendisinden hiç haz etmemiştir.

Murat (Ali Sunal); Cinayet masasında görevli olan Murat, işine bağlı bir polistir. Etrafındaki herkesin ilgi odağı olmayı başrabilen Murat, bir tek nazlı tarafından sevilmez. Nazlı'nın bir kaç güne dayanamayıp İstanbul'un yorucu sokaklarına veda edeceğini düşünmüştür. Ancak hiç te tahmin ettiği gibi olmayacaktır.

Şenol (Cahit Gök); İstanbul'da görevli genç polis.

Şube Müdürü (Mehmet Çevik); Emniyet şube müdürü. Şubenin sevilen müdürü.

Aylin (Gamze Topuz); Murat'ın sevgilisidir. İstanbul'da bir gazinoda şarkıcılık yapmaktadır.

Serdar (Pamir Pekin); Nazlı'nın sevgilisidir ancak onu aldatmaktadır.

Güzel ve Çirkin Oyuncuları

Güzel ve Çirkin . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kemal Uzun
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Güzel ve Çirkin Son Bölüm Fragmanı

Güzel ve Çirkin 13. Bölüm Güzel ve Çirkin13. Bölüm
4.129 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 12. Bölüm Güzel ve Çirkin12. Bölüm
2.616 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 11. Bölüm Güzel ve Çirkin11. Bölüm
5.183 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 10. Bölüm Güzel ve Çirkin10. Bölüm
12.895 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 9. Bölüm Güzel ve Çirkin9. Bölüm
5.456 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 8. Bölüm Güzel ve Çirkin8. Bölüm
6.132 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 7. Bölüm Güzel ve Çirkin7. Bölüm
5.743 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 6. Bölüm Güzel ve Çirkin6. Bölüm
6.494 kez izlendi.
Macera
Güzel ve Çirkin 5. Bölüm Güzel ve Çirkin5. Bölüm
6.238 kez izlendi.
Macera
1 2 »