Güzel Günler Fragmanı

Güzel Günler, TMC Yapım'ın Show TV için hazırladığı komedi, aile ve duygusal türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek ve Olgun Toker'in üstlediği dizinin senaryosu 'Aramızda Kalsın' ve 'Canım Ailem' dizilerinden tanıdığımız Selin Tunç tarafından kaleme alınıyor. Yönetmenliğini ise başarılı isim Osman Taşçı üstleniyor.

KONUSU

Güzel Günler, Mihran ve Selma'nın aşkı ve bu aşkın ardındaki sırları, sımsıcak ve bir o kadar da eğlenceli ailenin hikayesini konu alıyor.

Mihran ve Selma yıllar önce aileleri tarafından beşik kertmesi yapılır. Yıllar geçer Selma güzeller güzeli bir kız, Mihran ise yakışıklı bir delikanlı olmuştur. Geçen yıllar ailelerin uzaklaşmasına sebebiyet verir ancak kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşk mesafe tanımaz. Aileler artık gençlerin evlilik zamanının geldiğine karar verir ve İstanbul'a doğru yol alırlar.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güzel Günler dizisinin çekimlerinin bir kısmı Van'da gerçekleşti. Van sahnelerinin tamamlanmasının ardından çekimler için İstanbul ve semtleri kullanılmaktadır.

OYUNCU KADROSU

Sımsıcak hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Güzel Günler dizisinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler ve Seray Gözler yer almaktadır.

 

Güzel Günler Oyuncuları

Güzel Günler . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Taşçı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Güzel Günler Son Bölüm Fragmanı

1 2 »