Güzel Günler 24. Bölüm Fragmanı

Güzel Günler 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Taşçı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Haziran Pazar
Oyuncular
Binnur Kaya, Ecem Erkek, Olgun Toker, Zeynep Çamcı, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Orkuncan İzan, Duygu Köse, Seray Gözler

Bu fragman 271 kez izlendi.

Güzel Günler Konusu

Güzel Günler, TMC Yapım'ın Show TV için hazırladığı komedi, aile ve duygusal türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek ve Olgun Toker'in üstlediği dizinin senaryosu 'Aramızda Kalsın' ve 'Canım Ailem' dizilerinden tanıdığımız Selin Tunç tarafından kaleme alınıyor. Yönetmenliğini ise başarılı isim Osman Taşçı üstleniyor.

KONUSU

Güzel Günler, Mihran ve Selma'nın aşkı ve bu aşkın ardındaki sırları, sımsıcak ve bir o kadar da eğlenceli ailenin hikayesini konu alıyor.

Mihran ve Selma yıllar önce aileleri tarafından beşik kertmesi yapılır. Yıllar geçer Selma güzeller güzeli bir kız, Mihran ise yakışıklı bir delikanlı olmuştur. Geçen yıllar ailelerin uzaklaşmasına sebebiyet verir ancak kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşk mesafe tanımaz. Aileler artık gençlerin evlilik zamanının geldiğine karar verir ve İstanbul'a doğru yol alırlar.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güzel Günler dizisinin çekimlerinin bir kısmı Van'da gerçekleşti. Van sahnelerinin tamamlanmasının ardından çekimler için İstanbul ve semtleri kullanılmaktadır.

OYUNCU KADROSU

Sımsıcak hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Güzel Günler dizisinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler ve Seray Gözler yer almaktadır.

 


Güzel Günler 24. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Güzel Günler 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Haziran 2023, Pazar akşamı yayınlanacak. Güzel Günler yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Selin Tunç tarafından kaleme alınan, Binnur Kaya, Ecem Erkek, Olgun Toker, Zeynep Çamcı, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Orkuncan İzan, Duygu Köse,Seray Gözler gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Güzel Günler dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Güzel Günler Oyuncuları

Binnur Kaya
Binnur Kaya
Seray Gözler
Seray Gözler
Zeynep Çamcı
Zeynep Çamcı
Yıldıray Şahinler
Yıldıray Şahinler
Olgun Toker
Olgun Toker
Ecem Erkek
Ecem Erkek