Güneşin Kızları Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları, üç kızını tek başına yetiştiren, kızlarından başka hiçbir özel hayatı bulunmayan bir annenin hayatını anlatmaktadır. Herşeyden umudunu kestiği anda işadamı Haluk Mertoğlu ile tanışan Güneş, Mertoğlu ailesinin istenmeyen gelini oluverecektir. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in bulunduğu Güneşin Kızları dizisinin senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur üstlenmektedir. Toplamda 38 bölümden oluşan Güneşin Kızları dizisi, daha sonra reytinglerin düşmesiyle birlikte yayından kaldırılma kararı almıştır.

İzmir'de yaşayan ve üç kızı olan Güneş, edebiyat öğretmenidir. Kızları Nazlı, Selin ve Peri birbirlerinden farklı üç kız kardeşlerdir. Bir gün Güneş, işadamı Haluk Mertoğlu ile tanışır. Birbirlerine aşık olan ikili evlenmek isterler ancak Güneş, kızlarına bunu nasıl açıklayacağını bilemez. Sadece Güneş'in kızları değil Mertoğlu ailesi için bu durum pek hoş karşılanmayacaktır. Güneş ve Haluk, vazgeçmek yerie mücadele ederek hayatlarına birlikte devam etmeye çalışacaklardır.

Başrollerinde Emre Kınay'ın bulunduğu Güneşin Kızları dizisinde, Evrim Alasya, Miray Akay, Hande Erçey, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanat Heparı gibi başarılı isimler bulunmaktadır.

Güneşin Kızları Dizisi Karakterleri

Güneş (Evrim Alasya); İzmir'de yaşayan Güneş, edebiyat öğretmenli yapmaktadır. Kızlarından başkasını gözü görmeyen Güneş, onlara hem annelik hem babalık yapmaktadır. Yıllar sonra ilk defa kızlarını değilde kendisini düşünerek Haluk Mertoğlu'na aşık olarak onunla evlenmek ister. Ancak bu durum ne kızlarının ne de Mertoğlu ailesinin hoşuna gitmeyecektir.

Haluk Mertoğlu (Emre Kınay); Ünlü işadamı Haluk Mertoğlu, oldukça karizmatik ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Yıllardır gözü kızlarından başkasını görmeyen Güneş'i bile kısa sürede etkilemeyi başarmıştır. Ancak Haluk, sanıldığı kadar temiz bir işadamı değildir.

Peri Yılmaz (Miray Akay); Güneş'in en küçük kızı. İyimser, utangaç bir kişiliğe sahip olan Peri, annesinin kararını olumlu karşılar.

Selin Yılmaz (Hande Erçel); Peri'nin aksine havalı, çok bilmiş ve süsünden ödün vermeyen bir tip.

Nazlı Yılmaz (Burcu Özberk); Diğer kardeşlerine biraz daha aksi bir kız.

Ali Mertoğlu (Tolga Sarıtaş); Haluk Mertoğlu'nun 17 yaşındaki oğlu.

Güneşin Kızları Oyuncuları

Güneşin Kızları . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Güneşin Kızları Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »