Güneşin Kızları 37. Bölüm Fragmanı

Güneşin Kızları 37. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Mart Cumartesi
Oyuncular
Emre Kınay, Evrim Alasya, Burcu Özberk, Hande Erçel, Miray Akay, Tolga Sarıtaş, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Kanat Heparı

Bu fragman 4.629 kez izlendi.

Güneşin Kızları Konusu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları, üç kızını tek başına yetiştiren, kızlarından başka hiçbir özel hayatı bulunmayan bir annenin hayatını anlatmaktadır. Herşeyden umudunu kestiği anda işadamı Haluk Mertoğlu ile tanışan Güneş, Mertoğlu ailesinin istenmeyen gelini oluverecektir. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in bulunduğu Güneşin Kızları dizisinin senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur üstlenmektedir. Toplamda 38 bölümden oluşan Güneşin Kızları dizisi, daha sonra reytinglerin düşmesiyle birlikte yayından kaldırılma kararı almıştır.

İzmir'de yaşayan ve üç kızı olan Güneş, edebiyat öğretmenidir. Kızları Nazlı, Selin ve Peri birbirlerinden farklı üç kız kardeşlerdir. Bir gün Güneş, işadamı Haluk Mertoğlu ile tanışır. Birbirlerine aşık olan ikili evlenmek isterler ancak Güneş, kızlarına bunu nasıl açıklayacağını bilemez. Sadece Güneş'in kızları değil Mertoğlu ailesi için bu durum pek hoş karşılanmayacaktır. Güneş ve Haluk, vazgeçmek yerie mücadele ederek hayatlarına birlikte devam etmeye çalışacaklardır.

Başrollerinde Emre Kınay'ın bulunduğu Güneşin Kızları dizisinde, Evrim Alasya, Miray Akay, Hande Erçey, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanat Heparı gibi başarılı isimler bulunmaktadır.

Güneşin Kızları Dizisi Karakterleri

Güneş (Evrim Alasya); İzmir'de yaşayan Güneş, edebiyat öğretmenli yapmaktadır. Kızlarından başkasını gözü görmeyen Güneş, onlara hem annelik hem babalık yapmaktadır. Yıllar sonra ilk defa kızlarını değilde kendisini düşünerek Haluk Mertoğlu'na aşık olarak onunla evlenmek ister. Ancak bu durum ne kızlarının ne de Mertoğlu ailesinin hoşuna gitmeyecektir.

Haluk Mertoğlu (Emre Kınay); Ünlü işadamı Haluk Mertoğlu, oldukça karizmatik ve romantik bir kişiliğe sahiptir. Yıllardır gözü kızlarından başkasını görmeyen Güneş'i bile kısa sürede etkilemeyi başarmıştır. Ancak Haluk, sanıldığı kadar temiz bir işadamı değildir.

Peri Yılmaz (Miray Akay); Güneş'in en küçük kızı. İyimser, utangaç bir kişiliğe sahip olan Peri, annesinin kararını olumlu karşılar.

Selin Yılmaz (Hande Erçel); Peri'nin aksine havalı, çok bilmiş ve süsünden ödün vermeyen bir tip.

Nazlı Yılmaz (Burcu Özberk); Diğer kardeşlerine biraz daha aksi bir kız.

Ali Mertoğlu (Tolga Sarıtaş); Haluk Mertoğlu'nun 17 yaşındaki oğlu.


Güneşin Kızları 37. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Mart 2016, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Deniz Dargı, Cenk Boğatur Okşan, tarafından kaleme alınan, Emre Kınay,Evrim Alasya,Burcu Özberk,Hande Erçel,Miray Akay, Tolga Sarıtaş, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı,Meltem Gülenç,Funda İlhan,Kanat Heparı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Güneşin Kızları dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Güneşin Kızları Oyuncuları

Emre Kınay kimdir?
Emre Kınay
Funda İlhan kimdir?
Funda İlhan
Teoman Kumbaracıbaşı kimdir?
Teoman Kumbaracıbaşı
Miray Akay kimdir?
Miray Akay
Hande Erçel kimdir?
Hande Erçel
Burcu Özberk kimdir?
Burcu Özberk
Tolga Sarıtaş kimdir?
Tolga Sarıtaş
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları