Gülümse Yeter 20. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi

Gülümse Yeter 20. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Gözelekli
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
13 Aralık Salı
Oyuncular
Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar

Bu fragman 11.138 kez izlendi.

Gülümse Yeter Konusu

Bir MF Yapım işi olan Gülümse Yeter, Show TV'den ekranlara gelmiştir. Serdar Gözelekli'yi yönetmen olarak gördüğümüz dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi yazmıştır. Başrollerde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Erkan Sever, Aslı Altaylar, Evrim Doğan, Sermet Yeşit ve Seray Kaya yer almıştır. Dizi bir sezon ekranlarda kaldıktan sonra final yapmıştır.

Gülümse Yeter konusu

İki genç, Sarp ve Yasemin'in yolları tesadüf eseri kesişir. Karşılaştıklarında Yasemin düğünü için geri sayım yaparken Sarp, Amerika'daki eğitimini tamamladıktan sonra ülkesine dönmüştür. Aslında ikisinin de bilmediği bir orta noktaları vardır. Hasan Efendi, Yasemin doğmadan yıllar önce Yasemin'in ailesinin özel şoförlüğünü yapmaktadır. Yasemin, Hasan Efendi'yi o kadar benimsemiştir ki kan bağları olmamasına karşı onu dedesi yerine koymaktadır. İşin ilginç yanı Sarp, Hasan Efendi'nin torunudur. İkili bu rastlantıyı çok ilginç bir şekilde öğrenecektir. Zengin ve saygın bir adam olan Lütfü Bey yani Yasemin'in babasının şirketi iflas etmek üzeredir. Mali nedenlerden ötürü Hasan Efendi'yi işten kovar. Yasemin'in evliliği parasal nedenlerdir aslında. Lütfü Bey kızını çok zengin bir ailenin oğlu olan Uğur ile evlendirerek ailesinin servetine konmaktır. İşler Lütfü Bey'in istediği gibi gitmez tabi. Uğur'un ailesi Lütfü Bey'in şirketinin durumunu öğrenir ve evlilik yatar. Gururu kırılan Yasemin kayıplara karışır ve soluğu çok sevdiği Hasan Efendi'nin yanında alır. Hasan Efendi oğlu Ahmet, gelini Ayten ve ülkesine yeni dönen torunuyla birlikte yaşamaktadır. Hal böyle olunca Hasan Efendi'nin evinde Sarp ile karşılaşır. Yasemin ve Sarp başlarına gelen tesadüflerden böylece haberdar olurlar. Tüm servetinden olan Lütfü Bey, daha önce kovduğu Hasan Efendi'nin karşısına yeniden çıkar. Ama bu sefer roller değişmiştir. Lütfü Bey boynu bükük bir şekilde onu ve ailesini evine alması için Hasan Efendi'ye bir ricada bulunur. Onurlu ve affedici bir adam olan Hasan Efendi Lütfü Bey ve ailesini evine kabul eder. Böylece birbirinden çok farklı iki aile aynı evin içinde yaşamaya başlar. Bu durum birçok sürtüşmeye neden olacaktır. Tüm bunların olurken aralarında bir çekim olan Sarp ve Yasemin'de dipdibe yaşamak zorundadır.

Gülümse Yeter karakterleri

Yasemin Özdemir

Zengin bir ailenin kızı. Zengin bir ailenin oğluyla evlenecektir ancak babasının şirketi batmak üzere olduğu için evlilik gerçekleşmez. Sonrasında Sarp'ın evinde yaşamaya başlarlar. O ailenin oğlu Sarp'a bir yakınlık hissediyor. Sevimli bir kızdır ancak zengin bir aileden gelmesi nedeniyle bazen şımarıkça davranabiliyor.

Sarp Civan

Zeki bir genç olan Sarp, eğitimi için gittiği Amerika'da birkaç yıl kaldıktan sonra evine geri döner. Geri dönünce ise başına neler geleceğinden habersizdir. Zira hiç tanımadığı insanlarla aynı evde yaşamaya başlayacaktır. Kuşkusuz ailenin küçük kızı Yasemin'e karşı bir ilgisi var.

Hasan Civan

Gururlu ve onurlu bir adam olan Hasan Efendi yıllarca zengin bir ailenin şoförlüğünü yapmıştır. Ancak 30 yılın ardından işinden kovulur. İşvereni elindekini avucundakini kaybettikten sonra evini onlara açmıştır.

Lütfü Özdemir

Hırslı bir işadamı olan Lütfü Bey alt sınıfa mesafeli yaklaşır. Ancak şirketi batınca kendini onların arasında bulur. Sonrasında kovduğu Hasan Efendi'nin kapısına giderek ailesini evine almasını ister.

Ayten Civan

Sarp'ın annesi olan Ayten bir ev hanımıdır. Ömrünü kocası, oğlu ve kayınbabası için harcamıştır. Bunların karşılığını alamadığını düşünür. Eve yeni gelen aileye hiç de iyi gözle bakmaz.

Ahmet Civan

Sarp'ın babası olan Ahmet, tamircidir. Sürekli eşi Ayten ve babası Hasan Efendi arasında sıkışıp kalır. Saf ve iyi kalpli bir adamdır.

Nermin Özdemir

Sosyetik bir kadın olan Nermin, ömrü boyunca tek bir ev işi bile yapmamıştır. Yaşamaya başladığı yeni evde ise adeta kabus gibi günler yaşayacaktır. Ailesinin durumundan en çok şikayetçi olan kişi Nermin'dir.

Gül Özdemir

İnsanlarla iletişim kurmayı pek sevmiyor. Bu durum onu yalnız biri olmaya itiyor. Gerek ailesine gerek dışarıya kapalı olmayı tercih ediyor. Gül kültürlü ve bilgili bir kadındır.


Gülümse Yeter 20. Bölüm Özeti


Gülümse Yeter, yeni bölümü ile 13 Aralık Salı 2016 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Gülümse Yeter Oyuncuları

Aslı Altaylar
Aslı Altaylar
Erdal Özyağcılar
Erdal Özyağcılar
Erkan Sever
Erkan Sever
Seray Kaya
Seray Kaya
Sermet Yeşil
Sermet Yeşil
Aslı Bekiroğlu
Aslı Bekiroğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Survivor 2020 96. Bölüm Survivor 202096. Bölüm puan 3
209 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Sen Çal Kapımı1. Bölüm puan 4
824 kez izlendi.
Survivor 2020 95. Bölüm Survivor 202095. Bölüm puan 3
506 kez izlendi.
Zalim İstanbul 37. Bölüm Zalim İstanbul37. Bölüm puan 5
807 kez izlendi.
Survivor 2020 94. Bölüm Survivor 202094. Bölüm puan 3
456 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 1. Bölüm Gençliğim Eyvah1. Bölüm puan 5
1.241 kez izlendi.
Survivor 2020 93. Bölüm Survivor 202093. Bölüm puan 3
382 kez izlendi.
Survivor 2020 92. Bölüm Survivor 202092. Bölüm puan 3
519 kez izlendi.
Survivor 2020 91. Bölüm Survivor 202091. Bölüm puan 3
443 kez izlendi.