Gülümse Kaderine Fragmanı

Gülümse Kaderine, Avşar Film'in Fox TV ekranları için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Adı önce 'Masum ve Güzel' olarak duyurulan daha sonra 'Gülümse Kaderine' olarak değiştirilen dizinin başrollerini Sude Zülal Güler ve Bahar Şahin üstlenmektedir. Senaryosu Burcu Över tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise deneyimli isim Aytaç Çiçek yer almaktadır.

GÜLÜMSE KADERİNE KONUSU

Yetimhanede kalan iki genç kızın Eda (Bahar Şahin) ve Yaren'in (Sude Zülal Güler) hayatını anlatan dizide, yetimhaneden ayrıldıktan sonraki hayat mücadelesi konu ediniyor.

Kaldıkları yurtta henüz çocuk yaşlarda yolları kesişen Eda ve Yaren yaşadıkları bazı olaylar sonrasında yurttan atılırlar.  Bunun üzerine iki arkadaş el ele vererek hayattaki tüm zorluklara karşı birlikte mücadele etme kararı alırlar. Hayatın zannetikleri kadar acımasız olmadığını karşılarına çıkan türlü zorluk ve talihsizlikler karşısında anlasalarda herşeye rağmen birlikte mücadele etmeye devam ederler.

GÜLÜMSE KADERİNE OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Yalçın Hafızoğlu, Buse Arazlı, Burak Sergen, Ertuğrul Postoğlu, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Mine Tugay, Nazan Diper, Aslı Samat, Sevinç Kumaş, Aslı Sümen, Müge Su Şahin ve Ahu Sungur yer alıyor.

GÜLÜMSE KADERİNE ÇEKİM YERİ

Gülümse Kaderine'nin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Dizinin ilk bölümüne konu olan yurt çekimleri Bursa'da yapılırken dizi daha sonra İstanbul'a taşındı. İstanbul'da değişik semt ve sokaklarda çekilen dizinin Mayıs ayı başlarında yayına girmesi bekleniyor.

Gülümse Kaderine Oyuncuları

Gülümse Kaderine . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Aytaç Çiçek
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
FOX TV

Gülümse Kaderine Son Bölüm Fragmanı

1