Gülperi 29. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 6 oy verildi

Gülperi 29. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
19 Nisan Cuma
Oyuncular
Nurgül YEŞİLÇAY, Timuçin Esen, Tarık Papuççuoğlu, Furkan Oğulcan İLKER, Ece Sükan, Kayra Zabcı, Batuhan Sert, Burak Dakak, Emir Çubukçu, Haluk Cömert, Ejder Özkarslıgil, Hakan Atalay, Gülperi Eyüp

Bu fragman 2.898 kez izlendi.

Gülperi Konusu

Tims ve B Yapım tarafından Show TV için hazırlanan Gülperi dizisinin başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen paylaşırken başarılı oyunculara Tarık Pabuççıoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun ve Ezgi Gör gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. Dizinin senaryosunu ise Kara Para Aşk, Karagül, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Siyah Beyaz Aşk gibi başarılı dizilere imza atmış Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat yazıyor. Gülperi dizisinin konusu son zamanların popüler dizileri Kadın ve Anne dizilerine benzetilse de aslında dizi 1982 yılında yayınlanan Gülsüm Âna filminden esinlenerek senaryosu hazırlanmıştır. Kocasını kaybeden ve çocukları da elinden alınan Gülsüm'ün hikayesi dram ve duygusal konulu dizi sevenlerin vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Dizinin konusunda ise; Gülperi baba evinde gördüğü baskı ve şiddetten kurtulup Eyüp ile kuracağı mutlu yuva hayaliyle yeni bir hayata başlamak için kolları sıvar. Gaziantep'in en varlıklı ailelerinden biri olan Taşkın ailesinin en büyük oğulları Eyüp, Gülperi ile Gaziantep'e gelir ve nikah kıyarlar. Ancak Gülperi için işler hiç hayal ettiği gibi gitmez. Taşkın ailesi hiç bir  zaman Gülperi'yi gelin yerine koymaz karşısına sürekli zorluk çıkarmaktadırlar. Irak sınırında ticaret yapan Eyüp acımasızca öldürülür. Eşinin ölümüyle büyük şok yaşayan Gülperi'ye bir darbede eşinin ailesinden gelir. Eyüp'ün ölümünden Gülperi'yi sorumlu tutan Taşkın ailesi Gülperi'nin çocuklarını elinden alır. Gülperi çocuklarını Taşkın ailesinden alabilmek için çıktığı yolda suç işler ve hapishaneye atılır. Hapisten çıkan Gülperi, Taşkın ailesinin zoruyla bir başına İstanbul'a dönmek zorunda kalır. İstanbul'da yaşam mücadelesi veren Gülperi kapıcılık yaparak yaşamını sürdürmeye çalışır ancak başarılı olamaz. Ek iş aramaya başlayar ve bir moda evinde ek iş bulur. Burada çocuklu aşkı Kadir Aydın ile yolları tekrar kesişir. Gülperi'nin çocuklarını geri alabilmek için çıktığı bu yolda en büyük destekçisi Kadir olur. Gülperi çocukları Bedriye, Hasan ve Can'ı almak için çok büyük sorunlarla karşılaşacaktır.

Gülperi dizisinde kim kimdir?

Nurgül Yeşilçay | Gülperi Çetin
Nurgül Yeşilçay dizide Gülperi Çetin karakterine hayat veriyor. Eyüp ile mutlu bir yuva hayaliyle evlenen Gülperi, kocasının ailesinin zulmüyle karşılaşmaktadır. Eyüp sınırda kaçakçılık yaparken öldürülür. Taşkın ailesi Eyüp'ün ölümünden Gülperi'yi sorumlu tutmaktadır. Eyüp'ün diğer erkek kardeşi Ejder, abisinin ölümünden sonra Gülperi'ye göz koyar ancak Gülperi kendisini reddedince ailesine söylediği yalanla Gülperi'ye iftira atar. Taşkın ailesi tarafından zorla İstanbul'a gönderilen Gülperi, çocuklarını geri alabilmek için büyük bir savaşın içinde kendisini bulur. Bu süre içinde Gülperi'nin çocukları kendisine düşman olmuşlardır.

Timuçin Esen | Avukat Kadir Aydın
Kadir, daha küçük yaşta babası tarafından terk edilmiş ve ailenin başına geçmiş küçük yaşta üç çocuklu aileye babalık yapmaya çalışmıştır. Babasız büyümenin zorluğunu iyi bilen Kadir, İstanbul'da avukatlık yapmaktadır. Şeyma ile mutsuz bir evliliği bulunan Kadir'in Artemis adında bir kızı vardır. Evliliğinin devam etmesindeki en büyük etken kızıdır. Çocukluk aşkı Gülperi ile yolları İstanbul'da tekrar kesişen Kadir, Gülperi'ye tekrar aşık olur. Gülperi'nin çocuklarını geri alabilmek için vereceği savaşta en büyük destekçisi Kadir olacaktır.


Tarık Papuççuoğlu | Yakup Ağa
Yakup Taşkın, Gaziantep'in en varlıklı ailesi Taşkın ailesinin başındadır. Zalim ve despot yapısıyla herkesin korkarak yanına yaklaştığı Yakup Ağa'nın en değerli varlığı oğlu Eyüp'tür. Yakup oğlunun ölümünden Gülperi'yi sorumlu tutar ve onun hayatını zorlaştırmak için hiç bir şeyden kaçınmayacaktır.

Şefika Ümit Tolun | Fatma Taşkın
Fatma Taşkın, Yakup'un eşi, Eyüp, Ejder ve Kader'in annesidir. Eyüp ve Gülperi'nin evliliğini başından beri istemeyen Fatma, Gülperi evlerine geldiğinden beri türlü türlü eziyetler yapmıştır. Fatma'da Eyüp'ün ölümünden Gülperi'yi sorumlu tutmaktadır. Gülperi'nin çocuklarını elinden alan Fatma, annelerinden nefret edebilmeleri için elinden geleni yapar.

Onur Bilge | Ejder Taşkın
Ejder abisinin ölümünden sonra Gülperi'ye aşık olur. Eyüp'ün küçük kardeşi, Taşkın ailesinin tek varisidir. Ancak Ejder her zaman abisinin gölgesinde kalmış ailesi tarafından dışlanmıştır. Sürekli sorun çıkaran asabi bir kişiliğe sahiptir. Abisinin ölümünden sonra Gülperi ile birlikte olmak istemiş ancak reddedilmiştir. Bu olaydan sonra Gülperi'ye iftira atmış daha sonra ailesi kendisinden onlarca yaş küçük Fidan ile imam nikahı kıymıştır. Ejder, Fidan'a sürekli eziyet etmekte ve Taşkın ailesi onu hizmetli gibi kullanmaktadır.


Gülperi 29. Bölüm Özeti


Gülperi, yeni bölümü ile 19 Nisan Cuma 2019 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Gülperi Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Gülperi Oyuncuları

Nurgül Yeşilçay
Nurgül Yeşilçay
Tarık Papuççuoğlu
Tarık Papuççuoğlu
Timuçin Esen
Timuçin Esen
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Survivor 2020 96. Bölüm Survivor 202096. Bölüm puan 3
220 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Sen Çal Kapımı1. Bölüm puan 4
863 kez izlendi.
Survivor 2020 95. Bölüm Survivor 202095. Bölüm puan 3
512 kez izlendi.
Zalim İstanbul 37. Bölüm Zalim İstanbul37. Bölüm puan 5
820 kez izlendi.
Survivor 2020 94. Bölüm Survivor 202094. Bölüm puan 3
460 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 1. Bölüm Gençliğim Eyvah1. Bölüm puan 5
1.257 kez izlendi.
Survivor 2020 93. Bölüm Survivor 202093. Bölüm puan 3
385 kez izlendi.
Survivor 2020 92. Bölüm Survivor 202092. Bölüm puan 3
520 kez izlendi.
Survivor 2020 91. Bölüm Survivor 202091. Bölüm puan 3
443 kez izlendi.