Gülcemal 8. Bölüm Fragmanı

Gülcemal 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Balcı
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
01 Haziran Perşembe
Oyuncular
Murat Ünalmış, Melis Sezen, Sema Keçik, Samet Kaan Kuyucu, İlay Erkök, Atilla Şendil, Nilüfer Açıkalın

Bu fragman 703 kez izlendi.

Gülcemal Konusu

Gülcemal, ilk bölümü ile 2023 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Eda Tezcan tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Balcı yer almaktadır. Gençlik türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Murat Ünalmış bulunan Gülcemal dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Murat Ünalmış, Melis Sezen , Sema Keçik, Samet Kaan Kuyucu, İlay Erkök, Atilla Şendil, Nilüfer Açıkalın gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Gülcemal 8. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Gülcemal 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 01 Haziran 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Gülcemal yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan, Murat Ünalmış, Melis Sezen , Sema Keçik, Samet Kaan Kuyucu, İlay Erkök, Atilla Şendil, Nilüfer Açıkalın gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Gülcemal dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Gülcemal Oyuncuları

Murat Ünalmış
Murat Ünalmış
Sema Keçik
Sema Keçik