Gülcemal 10. Bölüm Fragmanı

Gülcemal 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Balcı
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
15 Haziran Perşembe
Oyuncular
Murat Ünalmış, Melis Sezen, Sema Keçik, Samet Kaan Kuyucu, İlay Erkök, Atilla Şendil, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Ayda Aksel, Atilla Şendil, Meltem Akçöl, Cahit Gök, Nilay Erdönmez, Edip Tepeli

Bu fragman 368 kez izlendi.

Gülcemal Konusu

Gülcemal, MF Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan bir televizyon dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken senaryosunu ise Eda Tezcan ve Selda Akın'dan oluşan bir ekip kaleme almaktadır.

GÜLCEMAL KONUSU

Gülcemal'i annesi küçükken terketmiştir. Bu travmayı atlatamayıp adeta bir canavara dönüşen Gülcemal annesinden intikam peşindedir. Bu intikam ateşi güzeller güzeli Deva'yı görünce farklı bir hal alır. Bir tarafta annesine duyduğu kin ve intikam ateşi bir tarafta da Deva'ya duyduğu büyük aşk. Acaba hangisi diğer duygu selini geride bırakacaktır?

GÜLCEMAL OYUNCULARI

Gülcemal dizisi oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Melis Sezen, Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel  gibi önemli isimler yer almaktadır.


Gülcemal 10. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Gülcemal 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Haziran 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Gülcemal yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan, Murat Ünalmış, Melis Sezen , Sema Keçik, Samet Kaan Kuyucu, İlay Erkök, Atilla Şendil, Nilüfer Açıkalın ,Samet Kaan Kuyucu,Ayda Aksel,Atilla Şendil,Meltem Akçöl,Cahit Gök,Nilay Erdönmez,Edip Tepeli gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Gülcemal dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Gülcemal Oyuncuları

Ayda Aksel
Ayda Aksel
Cahit Gök
Cahit Gök
Murat Ünalmış
Murat Ünalmış
Sema Keçik
Sema Keçik