Gül Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Gül Masalı 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Şentürk
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Haziran Pazar
Oyuncular
Erdem Kaynarca, Gülper Özdemir, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Serdem Paçal, Suat Sungur, Sarp Can Köroğlu

Bu fragman 2.149 kez izlendi.

Gül Masalı Konusu

Gül Masalı, Pastel Film'in Atv için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Senaryosu Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu tarafından kaleme alınan dizinin başrollerini Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca üstlenmektedir.

Bugüne kadar televizyonlarda yayınlanan yazlık diziler daha çok yaz aylarına özgü olarak projelendiriliyor ve bu diziler ağır dramdan uzak konulara yöneliyor. Daha çok romantik komedi ve gençlik türünde ele alınan dizi hikayeleri bu sezonda daha çok bu yönde. Atv ekranlarında yayınlanacak ve Pastel Film tarafından hazırlanan Gül Masalı'da bir aşk ve dram dizisi olarak ekrana gelecek. Daha çok gençlere hitap edecek dizide Gonca ve Toprak'ın aşkları ve bu aşk etrafında gelişen hikayeler konu edinilecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise, Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Suat Sungur, Sait Genay, Yağmur Başkurt, Tuğba Tutuğ, Mehmet Şeker, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal gibi isimler yer almaktadır.


Gül Masalı 2. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Gül Masalı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Haziran 2022, Pazar akşamı yayınlanacak. Gül Masalı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Aybars Bora, Dilek Aydoğdu tarafından kaleme alınan, Erdem Kaynarca,Gülper Özdemir,Arif Pişkin,Ayşenil Şamlıoğlu,Serdem Paçal,Suat Sungur,Sarp Can Köroğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Gül Masalı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Gül Masalı Oyuncuları

Suat Sungur
Suat Sungur
Ayşenil Şamlıoğlu
Ayşenil Şamlıoğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
328 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
707 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
703 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.054 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
983 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
918 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.034 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.