Gönül İşleri Fragmanı

2014 ve 2015 yıllarında Star TV'de yayınlanan Gönül İşleri dizisinin yapımında TMC yapımcılığında Erol Avcı yer aldı. Gönül İşleri dizisinin senaryosu Necati Şahin'in elinden çıkarken yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturdu. Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar ve Selma Ergeç'i başrollerde gördüğümüz dizinin oyuncu kadrosunu Timuçin Esen, Fırat Çelik, Pamir Pekin, Kaan Yılmaz, Nihan Büyükağaç, Sezai Aydın, Zerrin Nişancı, Gümeç Alpay ve Can Yaman oluşturdu. 14 Ekim 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi bir türlü reytinglerde istenen seviyelere gelemeyince ekranlarda tek sezon kalabildi ve 26 Nisan 2015 tarihinde yayınlanan 28. bölümüyle sona erdi.

GÖNÜL İŞLERİ KONUSU

Anneleri hayatını kaybedince 3 kız kardeşin en büyüğü Servet, kardeşleri Sevda ve Saadet'e annelik yapmaya başlamıştır. Henüz 12 yaşındayken kendini unutup varını yoğunu vererek kız kardeşlerinin anne eksikliğini hissetmemeleri için uğraşmıştır. Her ne kadar büyüseler ve evlenecek yaşa gelseler bile bu durum değişmemiştir. Düğün organizatörlüğü yapan Servet'e Sevda ve Saadet'te yardımcı olmaktadır. İnatçı bir kişiliği olması nedeniyle çevresindeki insanlarla sık sık zıtlaşmaktadır. Yıllarca annelik yaptığı kardeşlerine bir de yeni doğan bebeği eklenmiştir. Yılmaz ile evliliğinin meyvesidir bu bebek. Eski bir milli futbolcu olan Yılmaz, yaşadığı talihsiz sakatlığın ardından futbol hayatını çok erken bir yaşta sona erdirmek zorunda kalmıştır. Bunun üzerine bir pideci açarak yeni bir sektöre adım atmıştır.

Ortanca kız kardeş Saadet tam bir Polyanna'dır. Her zaman bardağın dolu tarafıyla bakar hayata. Duru bir güzelliği vardır ancak onun kusuru insanlara çok temiz duygularla bakmasıdır. O kadar iyi niyetlidir ki insanları da kendisi gibi görür ve kötülük yapabileceklerine asla ihtimal vermez. Kandırılmaya yatkın bir yapıya sahip olması nedeniyle canı yanmaya müsaittir.

Ailenin en küçük ferdi olan Sevda bir an önce yaşadığı hayattan kurtulmanın hesaplarını yapmaktadır. Bunu gerçekleştirebilmek için zengin bir eş bularak onunla evlenmek en büyük hayallerinden biridir. Bu yolda güzel ve genç bir kadın olması en büyük avantajıdır. Kendine güveni üst düzeyde olan Sevda, hukuk fakültesini kazanmıştır ve mezun olmaya yakındır. 

3 kız kardeşin babası Muzaffer, karısını kaybettikten sonra huysuz ve çekilmez bir adam olup çıkıştır. Her gün okuduğur günlük gazeteler onun en yakın arkadaşıdır. Kızlarını çok ama çok seven bir babadır ancak sözünü esirgemekten çekinmez. Ailelerine yakışır bir damat isteyen Muzaffer, kızlarının eş seçimini hep hatalı bulur.

Gönül İşleri Oyuncuları

Gönül İşleri . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Türkan Derya
Yapım
2014 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Gönül İşleri Son Bölüm Fragmanı

1 2 »