Gönül Dağı Fragmanı

Gönül Dağı, Köprü Film tarafından TRT 1 için hazırlanan aile, duygusal ve romantik türdeki televizyon dizisidir. İlk bölümü 17 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar paylaşmaktadır. Mustafa Çiftçi'nin Bozkır hikayelerinden esinlenilerek uyarlanan dizinin yönetmenliğini Yahya Samancı üstlenmektedir.

KONUSU

''Gedelli'' isimli kasabada doğup büyüyen üç amca oğlu'nun hikayesi. Çocukluklarından bugüne hep  bir şey icat etme çabası içerisinde olan bu üç kuzen, teknolojik aletlerle uğraşmayı oldu olalı severler. Ellerine geçen herşeyi onarmaya, yeni keşifler yapmaya çalışırlar. Büyüdüklerinde de bu merakları ve heyecanları değişmiyor. Farklı bir kanat yapısına sahip geliştirdikleri uçak onlara bambaşka macera kapılarını aralar.

ÇEKİM YERİ

Dizide ''Gedelli' isimli kasaba normalde Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı bir köy olmasına rağman dizinin çekim yeri orada değildir. Gönül Dağı Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde hazırlanan mekanda çekiliyor.

GÖNÜL DAĞI FİLMLERİ

Gönül Dağı dizisinin ilk iki sezonunun ardından televizyona özel 'Gönül Dağı Kurban' ve 'Gönül Dağı Kurban 2' isimlerinden iki film hazırlandı. Gönül Dağı Kurban ilk sezonun ardından TRT 1'de yayınlandı. Gönül Dağı Kurban 2 filmi ise ikini sezonun filaninin ardından yine TRT 1'de izleyiciyle buluştu.

 

 

Gönül Dağı Oyuncuları

Gönül Dağı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yahya Samancı
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Trt 1

Gönül Dağı Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »