Gönül Dağı 107. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 107. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yahya Samancı
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
30 Eylül Cumartesi
Oyuncular
Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk

Bu fragman 283 kez izlendi.

Gönül Dağı Konusu

Gönül Dağı, Köprü Film tarafından TRT 1 için hazırlanan aile, duygusal ve romantik türdeki televizyon dizisidir. İlk bölümü 17 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar paylaşmaktadır. Mustafa Çiftçi'nin Bozkır hikayelerinden esinlenilerek uyarlanan dizinin yönetmenliğini Yahya Samancı üstlenmektedir.

KONUSU

''Gedelli'' isimli kasabada doğup büyüyen üç amca oğlu'nun hikayesi. Çocukluklarından bugüne hep  bir şey icat etme çabası içerisinde olan bu üç kuzen, teknolojik aletlerle uğraşmayı oldu olalı severler. Ellerine geçen herşeyi onarmaya, yeni keşifler yapmaya çalışırlar. Büyüdüklerinde de bu merakları ve heyecanları değişmiyor. Farklı bir kanat yapısına sahip geliştirdikleri uçak onlara bambaşka macera kapılarını aralar.

ÇEKİM YERİ

Dizide ''Gedelli' isimli kasaba normalde Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı bir köy olmasına rağman dizinin çekim yeri orada değildir. Gönül Dağı Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde hazırlanan mekanda çekiliyor.

GÖNÜL DAĞI FİLMLERİ

Gönül Dağı dizisinin ilk iki sezonunun ardından televizyona özel 'Gönül Dağı Kurban' ve 'Gönül Dağı Kurban 2' isimlerinden iki film hazırlandı. Gönül Dağı Kurban ilk sezonun ardından TRT 1'de yayınlandı. Gönül Dağı Kurban 2 filmi ise ikini sezonun filaninin ardından yine TRT 1'de izleyiciyle buluştu.

 

 


Gönül Dağı 107. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Gönül Dağı 107. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Eylül 2023, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit, Teoman Gök tarafından kaleme alınan, Berk Atan,Gülsim Ali İlhan,Ecem Özkaya,Semih Ertürk gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Gönül Dağı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Gönül Dağı Oyuncuları

Ecem Özkaya kimdir?
Ecem Özkaya
Berk Atan kimdir?
Berk Atan